Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megszüntetem az otp-s...

Ha megszüntetem az otp-s számlámat, akkor is csak pénzért adják ki a pénzemet?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem fel 9 milliót kp-ban, erre levontak 108000 tranzakciós díjat. Nem elírás, száznyolcezret. Na most, ha én meg akarom szüntetni a számlámat, amin ettől lényegesen több pénz van, akkor azt milliók ellenében tehetem csak meg, vagy hogy van ez?
jan. 21. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Én amikor bankot váltottam, mindent Revolut-ra levettem, majd azonnal is utaltam az új számlámra.

Bár lassú, de teljesen ingyen meg tudtam így oldani az átvitelt, így megspóroltam a 15 ezret vagy mennyit, annyi a max utalási költség a csomagban amiben voltam. Valami 9 ezer maradt a számlán amikor bementem lemondani (még ezért is be kell menni nyilván online semmit se lehet intézni...), akkor azt kikértem kp-ban, de természetesen az sem ingyen volt :D

Egyszer elkeverték a pin kódomat nyitáskor, levontak 720-at a postázásra, majd 76 forintot az értesítő sms-re, hogy megérkezett a fiókba az új pin 😂


Szerencsére már nincs ilyen gondom, a bank ahova mentem, ott 100%-ban minden intézhető online prémium ügyfeleknek, semmire sem kell fizetnem havonta, de még az utalásra és kp levételre sem...

jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez történt velem is, mint a 11-essel. Ugyanígy Revoluttal kanalaztam ki az OTPből a zsozsóm ingyen. Csak nem Raiffeisen Premium Gold 2.0? 😅
jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Dehogynem :D

A legjobb 💪

És elvileg lassan lesz push értesítés is, készülj 😅

jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!