Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg kötelező most az OTP...

Tényleg kötelező most az OTP nél bemenni és adatot egyeztetni vagy zàroljàk a számlát?

Figyelt kérdés
Semmi értesítőt nem kaptam erről, csak a munkatársam mondta.

2019. máj. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Épp ma olvastam, hogy ez az adategyeztetéses dolog elsősorban a vállalati ügyfeleket érinti - a lkaossági ügyfeleknél nagyjából rendben vannak a dolgok - akinél mégsem, annak meg küldenek értesítést.
2019. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Én is ezt olvastam, mégis én bementem bár nem kaptam értesítőt csak ugye láttam, hogy teli van a net, hogy kell és megcsinálták, de másoktól meg hallottam, hogy őket meg elküldték, hogyha nem kaptak értesítést minek mentek be...én már nem értem :/
2019. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Meddig kell ?
2019. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
CSAK akit behívunk, annak!
2019. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ja jó, rendben
2019. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 éve megy az egyeztetés, elvileg kötelező lenne, ha 2017 előtt nyitottad a számlád. Én bementem és azt mondták nekem nem kell, de ha mégis, akkor küldenek majd értesítőt.
2019. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!