Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi az embereknek a problémája...

Mi az embereknek a problémája a pénzügyi tanácsadókkal?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni a piacvezető cégnél, és rengeteg visszautasítást kapok.

Nagyon indulatosak, ellenszenvessek az emberek. Nem értem ennek mi az oka. Gyakorlatilag egy ingyenes szolgáltatásról lenne szó. De nem hajlandóak leülni sem.



2019. jún. 11. 09:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
Engem aki utoljára megkeresett "a piacvezető cégtől", egy volt munkatársam volt, aki a volt munkahelyemen még targonca sofőr volt. Ennyire lehet ezt a céget komolyan venni.
2019. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%

Piacvezető, a legjobb termék, az ügyfélközpontú és mindez ???INGYENES???


Milyen terméket szeretnél ingyen eladni a vevőnek?

Nem áll össze a kép, kérlek világosítsál fel!


Akár itt, de lehet privátban is vezessed le, hogy miért is jó nekem ez az ingyenes termék, nektek miért a hivatásotok eladni ingyen valamit...

-----

Engem tegnap fárasztottak egy hasonlóval, 6-7 kérdés után összepakolt és köszönés nélkül távozott a csaj. (Nagyon dekoratív volt, állt végig a cerka, ezért is engedtem neki, hogy a kis kivágott rucijában nyomassa a beetetést :) )


Egy hitelből való befektetéses szolgáltatás kínált, ahol a hitelintézésre nem kértek pénzt az ügyféltől, majd szintén az ügyfél számára költségmentesen betoljátok a pénzt egy biztosításos megtakarításba. Semmi költség és 10% kamat, ránéztem a papírokra és tényleg 10% szerepelt rajta DE CSAK AZ ELSŐ 1 HÓNAPRA, utána meg nincs kamat amíg másfél A4-nyi követelménynek nem felelek meg...


A csajszi még ki is számolta nekem (INGYEN!), ha havi 40 000Ft-ot teszek be, 4000Ft kamatot kapok egy hónapra és minden hónapban beteszem a 40 000-et életem végéig akkor nagyon sok pénzem lesz.

1 év alatt az elsőre 40 000-re lenne 48 000Ft kamatom, a második befizetésemre 44 000Ft, a harmadikra 40 000Ft és így tovább...


Mikor felhívtam a figyelmét, hogy első hónapra írja a szerződés a 10%-ot és a kamatperiódus 1 éves, tehát 4000-nek csak a 12-ed részét fizetné a biztosítás ez 333Ft körül van, akkor majdnem összepakolt, de mentettem azzal, hogy az még mindig nagyon szép összeg.

Ilyen szép dinnyéket nagyon ritkán lát az ember, mint amivel ő rendelkezett 40 000-et lazán kifizettem volna neki, azt nem tudom mennyit kapnak egy nyertes tanácsadás után jutalékként, de ahogy kinézett bakker, milliárdos lehetne egy röpke év alatt, ha más területen dolgozna!


A megszüntetési feltételeket is elrontotta szegényke (költségmentes, teljes összegű visszafizetés + fizeti a kamatokat), biztos én is bejöttem neki, így bocsánatos bűn, ha néha téveszt a tanácsadás során :)


Itt is korrigáltam a hölgyeményt, bejelöltem neki pirossal a megszüntetési feltételeket, 40%-ról indul a visszavásárlás és évente nő 2%-al, tehát 30 évig kell fizetnem, hogy visszakapjam amit betettem, de a 10% kamat csak az első befizetésre érvényes, majd évi 0,52??? 0,53??? már nem emlékszem melyik volt. Amennyiben meghalok, az aktuális %-al kifizetnek és 500 000Ft temetési támogatást is adnak, ha nem volt alkohol a szervezetben, nem öngyilkosság, nem természetes ok az elhalálozás, ha jól értem baleset és gyilkosság esetén???


Majdnem elfelejtettem, hogy volt évi 1%-os kezelési költség, melyet vonnak minden évben, tehát odaver a kamatnak elég keményen!


Ezt így egyben rázúdítottam szegénykére, tudom egy bunkó paraszt vagyok, nem szabad nőkkel így bánni, elismerem hibáztam!

Feltette a kérdést, akkor most azonnal aláírom vagy nem, nem írtam alá, így távozott.


Hitelt is lehetett volna felvenni, amiből előre megfinanszírozza az ember az első 3 évet, max. 1 440 000Ft-ig, a THM 8,9% volt, az elején nyomatta, hogy 10%-ot fizetnek, nekem meg csak 8,9%-ot kell, milyen jól járok vele. Erről a vonalról viszont még a beszélgetés elején leállt miután kiszámoltam neki a 333Ft-os kamatot.


----


Kérdező a te terméked milyen? Te is ezt árulod, mint a csajszi???

2019. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

De, függetlenek vagyunk.

Mivel nem tartozunk egyik bankhoz, biztosítóhoz sem.

Államilag vannak a jutalékok szabályozva.

Ez lehetővé teszi, hogy a legoptimálisabb termékeket taléljuk meg a kedves ügyfél számára.

2019. jún. 11. 11:26
 14/30 A kérdező kommentje:

Az embereknek szüksége van biztosításra.

Mi van ha velük történik valami? Ezért vagyunk mi, hogy bebiztosítsuk arra az esetre, ha valami nem várt dolog történik.

A nyugdíjrendszer miatt pedig nyugdíjmegtakarításra is szüksége van mindenkinek. Nem hinném, hogy ezen vitázni kéne.

2019. jún. 11. 11:29
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Neked aztán tényleg durván beütött a cég agymosó dumája.

De láthatod hogy az embereknek mi a véleménye a hozzátok hasonló kóklerekről.

2019. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
94%

Hát kérdező te még az átlag ufaubéés ÜGYNÖKhöz képest is nagyon 1bites vagy


Ezt a munkát azok az emberek végzik, akik semmi másra nem alkalmasak.

Hozzád hasonló manipulálható hülyegyerekek, akiket be lehet etetni azzal, hogy 2 éven belül felső kategóriás autója lesz (bmw a kedvenc példájuk), meg saját háza.


No akkor..

Mi a szakmád?

Melyik egyetemen végeztél pénzügyi szakon?

Milyen sikeres befektetéseid voltak?


Ja, hogy nem tanultál semmit ami a szakmába vág? :D

Ja, hogy a legjobb befektetésed eddig az volt, hogy a zsebpénzt nem költötted el 3 nap alatt?


Egy kicsit még erősebb vélemény, hátha sikerül fogni:

Szerintem társadalmi hulladékok végzik a munkát

2019. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%

"A nyugdíjrendszer miatt pedig nyugdíjmegtakarításra is szüksége van mindenkinek. Nem hinném, hogy ezen vitázni kéne."


Kérdező, az megvan, amikor a magánnyugdíjpénztári megtakarításokat lenyúlták? Na, vajon mi bajuk van az embereknek az ilyen szöveggel? Az, hogy tudnak gondolkodni - ellentétben Veled, aki készen kapott sablonokat bifláz.



15-ös

"Neked aztán tényleg durván beütött a cég agymosó dumája."

:D :D Jogos... Csak az a legnagyobb baj, hogy még nem is érti, mi a probléma?

2019. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
Bizositasra szukseg van, tudatlan ügynökökre nincs
2019. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
92%

Ingyenes szolgáltatás ? Ha ingyen van te miért csinálod ?


Legalább itt ne hazudj.


Tudod ez a baj velük azt hazudod hogy ingyen dolgozol nekünk, értünk

2019. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%

@13:16


az ingyenes nyilván arra volt értendő hogy számodra ingyenes, ő a jutalékból kap pénzt. Persze az isten óvjon ezektől a "tanácsadóktól". :D

2019. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!