Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor ha a...

Mit lehet tenni akkor ha a volt munkáltatóm nem adja ki a papírjaimat?

Figyelt kérdés
Ezen belül is úgy értem, hogy előtte még voltam egy cégnél jó fél évig és ők elkérték azokat a papírokat. Mert a szakmámba akartam dolgozni pályakezdőként. Ott voltam 3 hónapig és nem nagyon tetszett a hely meg az ottani emberek sem. Miután felmondtam náluk nem kaptam vissza azokat a papírokat amiket be kellett nekik adjam és abban benne volt a felmondásos szerződésem és az adóbevallásom is valószínűleg. Ami persze kellene és már egy ideje könyörgök neki hogy adják vissza,ők mindig azzal jönnek hogy én nem adtam be nekik vagy hogy majd a könyvelőtől megkérdezik és ez megy már pár hónapja. Hozzáteszem közbe dolgoztam és nem nagyon volt időm semmire.
2019. aug. 18. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Munkaügyi bíróság, egyértelmű
2019. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!