Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valahogy vissza lehet szerezni...

Valahogy vissza lehet szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés
Én hülye belementem egy dologba,láttam az interneten egy jó laptop hirdetést és felvettem a kapcsolatot az eladóval jó ideg kérdezgettem erről arról.Néztem,hogy hirdetett még más dolgokat is meg még került fel más is eladóként a fiókjába,én hülye megbeszéltem vele,hogy megvásárolnám a laptopot na nem egy űber drága de átutaltam a pénzt aztán ugye ma reggel feljöttem megnézni,hogy írt e és eltűnt az összes eladónak hirdetett terméke csak egy üres profilja maradt annyi van,hogy egy név és egy bankszámlaszám.Az utaláskor lementettem az átutalási értesítőt meg anno a közleménybe bele írtam a nevem meg a laptop típusát.Mehetek valamerre ezzel a z üggyel vagy bebuktam az egészet?

2020. nov. 28. 13:48
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

19/


Na ez a szomorú ebben az országban itt a bűnözőknek mindent lehet a rendes embereknek semmit.

2020. nov. 28. 22:33
 22/30 anonim ***** válasza:
51%
21. Ez így van sajnos, jobb helyeken nem, de itt igen.
2020. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

19/


Amúgy majd nem ugyan az hogy jobb ha leszarom mert a pénzt úgy sem kapom vissza.Viszont ha már annyi tettem a feljelentéssel,hogy mást nem károsít meg az is valami azért bár másra is el tudtam volna költeni azt a pénzt de most ez van :( De tényleg szomorú,hogy nem kapja vissza az ember a pénzét az egész törvényhozás egy nagy kalap szar.

2020. nov. 28. 22:35
 24/30 A kérdező kommentje:

20/


Van bőven hülye rendőr igen,de még nem is az a legnagyobb baj hanem,hogy a törvény által van megkötve a kezük.Ilyen ez egy olyan országban ahol a bűnözők alkotják a törvényt.Fura azért nem,hogy a bűnözők irányítják az országot a rendőr meg akinek a nem bűnöző embereket kéne védenie a bűnözőktől kapják a fizetésüket és őket védik.Morbid ez az egész sajnos.

2020. nov. 28. 22:38
 25/30 A kérdező kommentje:

22/


Máshol bármilyen módszerrel az utolsó fillért is vissza fizettetnék velük sőt sittet is kapnának.Se bátorságom se pofám nem lenne sose,hogy így verjek át embereket,remélem ezeknek is a kocsmában vagy akárhol a torkukon akad az utolsó falat vagy korty piha mikor röhögve vásárolgatnak a pénzemen.Itt úgy működik ejnye bejnje figyelmeztetés jaj kérem szépen nincs pénzem nem tudom vissza fizetni jól van de máskor ne csináljon ilyet azt haza mehet...

2020. nov. 28. 22:41
 26/30 A kérdező kommentje:

16/


Nos akkor cáfolat a nagyban magyarázott elméletedre,hogy biztos küldi az illető csak ez meg az van.Találtam egy másik illetőt akivel szintén ez a fickó üzletelt akinek én elutaltam a pénzt és azt a fickót is átverte szóval nekem volt igazam.Várok kicsit aztán irány a rendőrség.

2020. nov. 30. 16:47
 27/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, én egy szóval nem mondtam, hogy biztos küldi az illető, csak azt mondtam, hogy fél nap után nem lehet valakit csalónak kikiáltani.

És a 12-es hozzászólásomban meg ezt írtam - de úgy látszik, ezeket nem veszed észre, csak amit Te akarsz:

"Elmondom, mi történt: eltűntek a hirdetések, Te meg beijedtél, hogy becsaptak. Lehet, hogy tényleg becsaptak, de ehhez MINIMUM 2 hétnek el kell telnie, hogy ezt komolyan vegyék a rendőrségen."


A teljes levelezésetek eltűnt a Jófogáson? Semmilyen bizonyítékod nincs az utaláson kívül? Nem csináltál képernyőképet, stb?

2020. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27/


De csináltam képernyőképet,meg van a név megvan a számlaszám az utalásnál közleménybe is beírtam magam.

2020. nov. 30. 17:26
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk nem biztos, hogy a saját nevét, számlaszámát adta meg, mert a Jófogás ezt sem ellenőrzi - ellentétben a Vaterával.
2020. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29/


Majd kiderül a rendőrségi feljelentés által a másik illető akivel sikerült kommunikálnom,hogy ő is megjárta neki is ugyan ezt a számlaszámot küldték meg ugyan ezt a telefonszámot kapta meg még ezen kívül két számról hívták.Szóval szerintem az is fog érni valamit a számlaszám névvel azt nem tudja csak úgy eldobni mint a telefonszámokat.

2020. dec. 1. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!