Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemény Szendrei Ádám Gazdago...

Vélemény Szendrei Ádám Gazdagodj boldogan című könyvéről?

Figyelt kérdés
Tényleg sok ember vagyoni helyzetén "segített" már? Vagy az egész csak egy kamu?

#könyv #Szendrei Ádám #gazdagodj boldogan
2020. dec. 28. 10:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

#8 - nem származok gazdag családból, de még középosztálybeliből sem. Szegénynek azért nem neveztem sosem magunkat, de nem álltunk messze tőle. Megtanultam a dolgok értékét, tanultam (pénzügyi vonalon), dolgoztam alkalmazottként, vállalkozok, stb. Most sem mondom gazdagnak magam, viszont közelebb állok hozzá, mint te valaha is fogsz valószínűleg. Gondolkodj el rajta, hogy ismeretlen embernek rosszat kívánsz teljesen indokolatlanul, akkor mégis kivel van a baj. Igazából semmi újszerű nincs a könyvben, üres frázisok puffogtatása, alaptézisek ismételgetése, stb. Ha valaki tényleg azt hiszi, hogy ettől a könyvtől helyre jön az élete, rendbe tudja szedni a pénzügyeit, urambocsá' meggazdakszik a "tanultaktól", akkor vagy rettentően agymosott az illető, vagy egyszerűen csak síkhülye. Te melyik vagy?

Azt pedig remélem te sem hiszed el, hogy a bevétel el lett adományozva, ugye? Nem állítom, hogy nem adakozik a csávó, de azt kötve hiszem, hogy a könyvvel kapcsolatos minden költséget benyel és a bevétel eladományozza.

Adakozni szép dolog, mi is szoktunk, az idei évben közel hétszámjegyű az ilyesfajta tevékenységünk (nem csak pénzben mért).

2020. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

#11

Magyarországon olyan szinten elharapózott a szegénygondolkodás, hogy az ilyen könyvekre égető szüksége volna mindenkinek.


Szomorú, hogy éppen azok nem veszik meg, akiknek a leginkább kellene, mert "a pénz rossz, a szerzőt pedig nem gazdagítom meg".

2020. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ádám nem volt Katapultos, max. együttműködött velük ebben-abban, ahogy most is teszi Domán Zsolttal."


Lehet, hogy igazad van és én tévedek, ezért engedd meg, hogy elmondjam, amiről én tudok. Az Online Katapultot már a kezdetektől figyelemmel kísértem, így figyeltem fel Ádámra is, amikor bejelentette, hogy kilép tőlük és saját vállalkozásba kezd. Úgy tudom, korábban Szendrei Ádám volt az Online Katapult marketing menedszere. Még a könyvben is megemlítette Andrást és Zsoltot, mint korábbi munkaadóit. Én erre gondoltam. Te miről tudsz?

2020. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

#13

Elképzelhető, hogy Ádám együttműködött velük, mint külsős, de nem volt soha az Online katapult arca. A kezdetek óta figyelemmel kísérem Zsolt és András munkáját, olvastam a könyveiket, mindig egy kétszemélyes vállalkozásként írták le a sajátjukat.

2020. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy az Online Katapultnak két "arca" volt, de ez nem azt jelenti, hogy nem léteztek háttérmunkások. Ha jól tudom, fénykorukban 5-6 alkalmazottja volt Zsoltéknak.


Egyébként Ádám többek között ebben a cikkben említi meg, hogy Zsolt a főnöke volt:

[link]

2020. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#6os:

"(vö: Robert Kyosaki Gazdag Papa - Szegény Papa c. könyve még 20 év elteltével is toplistás pozícióban helyezkedik el hirdetés nélkül. Ezen tudod lemérni, ki az igazi szakértő.)"

Egy könyv hasznossága nem az eladási számokon múlik. Az eladási számok a marketing sikerességét mutathatja.

2021. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!