Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázni lépésről...

Valaki elmagyarázni lépésről lépésre a bitcoin vásárlás menetét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 02:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Mit akarsz vele kezdeni? Kereskedni. Tehat azzal fizetni?

Vagy csak befektetni es az arfolyamnyeresegre jatszani?


Elobbi esetre hasznald a skrillt vagy a netellert pl.


Utobbira meg mondjuk a localbitcoinst.

2021. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Lépésről lépésre, mert kell még valami kripta tárca is vagy mi, elakadtam!
2021. jan. 21. 08:36
 3/32 anonim ***** válasza:

Forditva irtam. Tehat ha vasarolni akarsz a btcvel, tehat valamit venni amit csak btcvel lehet, ahhoz hasznalj olyan oldalt ahol tudsz venni pl bankkartyaval btct es azt a tarcadra tudod kuldeni. Majd a tarcadrol mas tarcajara kuldeni(fizetni)



Ha befektetni akarsz, tehat van 1milliod es at akarod valtani btcre hogy legyen kb 0,1btcd es hogy ezt majd visszavaltsd ha felmegy az arfolyam akkor hasznald a netellert vagy skrillt.



Tehat valaszolj mi a celod ezzel. Befektetes vagy vasarlas?

2021. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Befektetés
2021. jan. 21. 11:18
 5/32 A kérdező kommentje:
Szóval ha veszek bc-t és hagyom, akkor 1 év múlvàra 10szeresét éri és visszaváltom?
2021. jan. 21. 11:20
 6/32 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy 10szereset fogja erni. Siman lehet hogy a mostani felere csokken az erteke es az 1milliodbol lesz 500k napok vagy hetek alatt.


Ha befektetni akarsz, es varni az arfolyamnovekedest akkor regelj netellerre/skrillre. Hitelesitsd a fiokod, tolts fel penzt bankkartyaval es a crypto reszen valtsd at btcre. Aztan barmikor tetszőlegesen visszavalthatod.

2021. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De kell hozzá még kripto tárca, amin van a pénz?
2021. jan. 21. 14:27
 8/32 anonim ***** válasza:
Ehhez nem, mert nem fizikailag vasarolsz btct, csak amolyan reszvenyt. Ez kb olyan mintha online atvaltod a forintod euroba, es varsz amig nyereseges lesz arfolyam. Csak az adat lesz a monitoron hogy most eurod van es nem forintot. Ugyanez a btcvel.
2021. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
64%

Na az ilyennek mint te nem ajanlom a vasarlast :)


A kripto tarcad kripta tarca lesz majd :)

2021. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De én a Colin cash oldalán regisztráltam és létre kellett hozni virtuális pénztárcát az utaláshoz, ráment a bitcoin, de vissza felé, azaz btc-ről ft-ra ugyanúgy lehet vagy meg kell adni valamit hozzá?
2021. jan. 22. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!