Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hosszú távú befektetésnek...

Hosszú távú befektetésnek megéri még bitcoint venni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy a megtakarításom egy részét áttolom bitcoinba. Az nem érdekel, hogy úgy hullámzik az árfolyam mint a tenger. Években mérve várható, hogy ennél is nagyobb lesz az értéke? Sokan mondják, hogy fog ez még 1 millió $ is érni. Ami 20-as szorzó lenne. Persze senki se lát a jövőbe, de érdekelne a véleményetek.
2021. febr. 27. 23:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp diverzifikált portfólióban kell gondolkodni, nem érdemes egy helyre tenni minden befektetést. Igaz ez a külföldi és belföldi részvényekre, ETF-ekre, állampapírokra, a Bitcoinra és az egyéb kriptovalutákra is. Szerintem érdemes a kriptóval foglalkozni, de én max. 5-10%-ot tennék bele, mert kiszámíthatatlan, eléggé nagy a volatilitás.
2021. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
#19 - az nem a kepessegrol tesz tanubizonysagot, hanem a kockazatturo kepessegrol. Ket kulonbozo dolog, ahogyan a #20 a lottoval illusztralta.
2021. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16 os hogy vesztetted el a penzedet hosszutavon mikor soha nem ért annyit, mint mostanaban?
2021. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!