Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt szerezni...

Hogyan tudnék pénzt szerezni 18 év alatti lányként?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
ismerősöm kávézókban, ruhaboltokban, fagyizókban dolgozott ilyen idősen
2021. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne 0.Én pontosan igy csinaltam szegeny de ertelmisegi csaladbol jöttem erdélyből. A barátommal mikor összejöttem pont 16 voltam most 37 vagyok. Lett 2 diplomám és 7 db lakásom Magyarországon. Egy percet nem dolgoztam soha és most már nem is kell.
2021. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja és a 7 lakásom az teljesem csak az enyém. Azokat menedzselem és megvan a havi 1millio150ezer ft belőle.

Azóta van 2 gyerek is es ferjhez mentem ahol közös ház a gyerekek nevére lakás stb ezt nem is számolom. S mindösszesen 2 férfi volt az életemben tehat nem prosti voltam..

2021. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
Mindenképp keress egy pénzes pasit kérdező kis aranyos kedves szelíd lánynak add elő magad, ne öltözz kihivoan de mutassa a formád.Így lehet hosszutavra gazdag pasit megtartani. Sok szerencsét !
2021. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
#13 Igen, persze tudjuk.. napi kamugép.
2021. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!