Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS!A végrehajtónak van-e...

SOS!A végrehajtónak van-e kötelezettsége az adós felé, vagy csak annyi, hogy néha kimutatást küldjön a tartozás összegéről, és a munkadíjáról?

Figyelt kérdés

Ugyanis kezességet törlesztek 15 éve, a letiltási végzésen kívül egyéb nincs a birtokomban, gondolok arra, hogy akinek kezességet írtam alá, annak az ügyében milyen intézkedéseK folynak, esetleg lezárultak?! Kérvényemre sem válaszoltak a 15 év alatt,

(Ugyanis kb a 4.végrehajtó adta át egymásnak az ügyet=viszik a pénzem) csak a behajtást végzik és időnként az orrom alá dörgölnek egy-egy kimutatást a legombolt pénzről.

Ugye voltak/vannak olyanok, akik kezesség miatt eldobták az életüket...? biztos voltak, vannak és lesznek



2021. nov. 7. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

A kezességnek pont az az értelme, hogy a hitelezőnek ne kelljen a hitelt felvevő után kajtatni, ha nem fizet.


Semmit nem csinálnak vele. Te törlesztesz, mert kezességet vállaltál.


Neked kell megpróbálnod behajtani a pénzedet az adóson

2021. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem perled az adóst a pénzért?
2021. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked meg fingod nem volt róla, mit írsz alá.
2021. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. mert nem tudnám kifizetni a perköltséget. pl

amúgy a vh. nálam=dögkeselyű v hóhér


a kezes egy jóhiszemű barom

a gyilkos az csak gyilkos. leüli a meleg börtönbe, kiképzi magát, lsd. wiskys, aztán röhög a világba

2021. nov. 7. 20:14
 5/10 A kérdező kommentje:
1. és mi van, ha a hitelező is szemenszedett gazember, mert hitelképtelennek adott hitelbe?! nos, akkor mi van? akkor is a kezes fog beledögleni.
2021. nov. 7. 20:16
 6/10 A kérdező kommentje:
es esetemben az adósok már régen elpatkoltak
2021. nov. 7. 20:17
 7/10 A kérdező kommentje:

5. ha h...e vagy, nem tudsz értőn olvasni, akkor neked sincs fingod, mit írogatsz. Ha unatkozol keress más felületet a próbálkozásodhoz

ÉN! tudom, mit írok, más hiányossága nem az én dolgom.

2021. nov. 7. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Kiőrjöngted magad?
2021. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Latszik egy penzugyi analfabeta vagy, miert mesz el kezesnek ha leirod hogy hitelkeptelennek adott hitelbe :)

Szóval van egy hozzad hasonlo analfabeta aki megkert teged marhat hogy legyel kezese, es meg mas a hibas? Szerined a hitelt ado keresi az embereket vagy forditva?

2021. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
huuu.de egy szemét ember lehetsz te arctalanul észt osztogató...utolso
2021. nov. 8. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!