Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog fizetni a...

ASegélyember kérdése:

Mennyi idő után fog fizetni a kérdőíves oldal?

Figyelt kérdés
Na szóval van ugye egy kérdőíves oldal ami fizet kérdőív kitöltés után. Ezzel még ugye nincs is baj. Van azonban egy offerwall nevezetű része aminek az a lényege hogy le kell tölteni egy játékot. Kaptam egy olyan feladatot hogy 14 nap alatt jussak el a 130. szintre és akkor megkapom azonban még mindig azt írja ki hogy nem vagyok kész vele. Egyébként egy bal alatt megcsináltam egy elképesztő szerencse folytán. Lehet hogy csak 2 hét után fog megjönni az összeg? ( megbízható oldal nem egy random reklámos átverés amire rákattintottam szóval az erről való meggyőzésekből nem kérek)

#Timebucks
2021. nov. 26. 20:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%
Igen, jól mondod, sok a szabadidőm, interneten keresztül dolgozó EVként én osztom be az időm :)
2021. nov. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára nekem is kretén szintű a képességem, de ha azt írja ki, hogy nem vagy készen, akkor mi alapján várod azt a pénzt, amit annak fizetnek, aki határidőig elkészül vele? A fizetéshez nem kéne, hogy elismerjék, hogy elkészültél vele?

(Amúgy nagyot alakítottál a „Megy a leszavazás”-sal. Mivel a válaszok mindegyike hasznosnak lett értékelve (>49%, a zöld kör is mutatja), így + pontokat kapnak a válaszok írói és javul a válasz hasznosságuk. Ugyanakkor, te, mivel nem hasznosnak értékelted a hasznos válaszokat, kapod a -1 pontokat és romlik az értékelési százalékod. A 11-es választ [2021. nov. 27. 01:26] nem számítom válasznak, mert a szövege alapján te írhattad, csak másik fiókból, így nem kérdezői kommentként jelent meg.)

2021. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Eléggé kérdéses hogy meg fogod e kapni? Szerintem nem nagyon valószínű, de reménykedjünk benne.

Tudok pár olyan oldalt ami tényleg fizet,bár ez ilyen kérdőívesek,ha érdekel akkor nyugodtan küld el az email címedet és szívesen el küldöm őket.

2021. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha annyira megbízható oldalak, itt is le lehet írni a nevüket, nem kell titkolózni és emailcímet kérni.
2021. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14 Egyszer már valaki le szólt érte hogy ide ilyen nem való.
2021. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 És igazuk is volt, nem kéne terjeszteni ezeket a szarokat
2021. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16 Ezért is írtam hogy akit érdekel az küldje el az email címét és nagy szívesen el küldöm neki.

Kinek mi a sz.r? Neked ez az,másnak nem, nem vagyunk egyformák.

2021. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Amúgy ma utaltak pénz szóval aki átverésnek mondta annak csak közlöm hogy mi a helyzet.
2021. dec. 16. 16:59
 19/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá.
2021. dec. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gratulálunk a pár ezer forintodhoz 😂
2021. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!