Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog fizetni a...

ASegélyember kérdése:

Mennyi idő után fog fizetni a kérdőíves oldal?

Figyelt kérdés
Na szóval van ugye egy kérdőíves oldal ami fizet kérdőív kitöltés után. Ezzel még ugye nincs is baj. Van azonban egy offerwall nevezetű része aminek az a lényege hogy le kell tölteni egy játékot. Kaptam egy olyan feladatot hogy 14 nap alatt jussak el a 130. szintre és akkor megkapom azonban még mindig azt írja ki hogy nem vagyok kész vele. Egyébként egy bal alatt megcsináltam egy elképesztő szerencse folytán. Lehet hogy csak 2 hét után fog megjönni az összeg? ( megbízható oldal nem egy random reklámos átverés amire rákattintottam szóval az erről való meggyőzésekből nem kérek)

#Timebucks
2021. nov. 26. 20:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#20 Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli.
2021. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21 Te aztán k*rva bölcs vagy, nem akarsz elmenni kókler life coachnak?:D
2021. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!