Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik mlm cégek foglalkoznak...

Melyik mlm cégek foglalkoznak egészséges életmóddal, vitaminokkal, fogyassal?

Figyelt kérdés
Írjátok le kérlek a nevüket, szeretnék belevagni én is az mlm-be és úgy érzem ez állna hozzám a legközelebb.

2022. jan. 5. 20:33
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
De ezek a cégek nem vesznek fel alkalmazottnak olyanokat akik eladni akarják a terméküket. Úgyhogy ezt most nem értem utolsó
2022. jan. 9. 12:14
 12/39 anonim ***** válasza:
Nem tudja mi az az MLM
2022. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Süss sütit, és add el, hirdesd magad online.

Főzz lekvárt.

Vagy varrj babatakarót, maszkot.

Vállalj vasalást, azt is csinálhatod otthon, akár este is. Sok egyedülálló férfi van aki nem tud vasalni, lenne rá igény.

Esetleg bébiszittelhetsz a sajátoddal egyidős gyereket a környékedről.

Mindegy, csak ne mlm, az nem munka, lehúzás.

2022. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

#13

Ezek is jó kereseti lehetőségek. Mindenképpen kell egy hosszútávú tervet készíteni.


Nem értek hozzá, de valószínűnek tartom, hogy a süti és a lekvár készítéshez és eladáshoz kellenek valamilyen egészségügyi engedélyek. Talán még speciális helyiség és eszközök is kellenek.

Plusz (gondolom) ezekhez is kell vállalkozói engedély, hogy számlát tudjon adni és adózni tudjon.


Nem biztos, hogy megéri ezekbe belevágni pár hónapra, inkább évekre kellene előre gondolkozni. És ugyebár ez is egy vállalkozás lenne, amiben van kockázat.


Meg ugye attól is függ, hogy mit szeretne a kérdező hosszú távon. Ha elindít egy ilyen vállalkozást, akkor az olyan lenne, mintha lenne egy munkahelye, ahol ő a főnök és az alkalmazott is. Ugyanúgy nem jutna több ideje a gyerekre. Kivéve, ha csak nem sikerül kinője magát a vállalkozása akkorára, hogy alkalmazottai is lehessenek.


Egy MLM-es vállalkozást sokkal egyszerűbb elindítani. Abban is van kockázat, de ott főleg az idődet kockáztatod, ha nem jönne be.

2022. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Még szép hogy nem vesznek fel alkalmazottak, hiszen annyira megszabadítanak a mókuskerék-rabszolgaságtól hogy az adót meg a járulékokat sem fizetik utánad.

Nem úgy mint a rabszolgatartó cég a mókuskerékben ami évi 25 nap fizetett szabadságot meg betegszabadságot is biztosít (mert törvény kötelezi rá)

2022. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

@15

Ennek mi köze az MLM-hez?


Nagyon sok nem-MLM cég dolgozik szerződéses alvállalkozókkal. Sőt, a nem-MLM-es vállalkozók ugyanúgy nem kapnak fizetett szabadságot.


Vagy miért írtad ezt?

2022. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

16

Szerintem ő a beosztotti pozíciókra gondolt...

2022. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogalma sincs hogy miről ír
2022. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok nem-MLM cég dolgozik szerződéses alvállalkozókkal."

-----------------------

És melyik is ugat anyagi függetlenségről FOLYAMATOSAN meg szabad életről? Jah, egyik sem? Vicces is lenne hogy felcsapok viszonteladónak majd a beszállítóm a pofámba tolná hogy milyen jól ki fogok jönni a mókuskerékből. :DDDD Mi köze hozzá hogy nekem milyen az életem?

Az MLM nem vállalkozás, mert ott egyetlen cég termékeit kell tukmálnod, amíg egy szimpla viszonteladó onnan szerzi a termékeket ahonnan akarja, olyan termékeket amilyet akar.

Az MLM tukmáló-értékesítőket toboroz akiket csak ezért nem foglalkoztatja alkalmazottként mert nem akar adót fizetni utánuk, főleg hogy a nagyrészük soha nem fog semmit eladni.

2022. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

@19

"Vicces is lenne hogy felcsapok viszonteladónak majd a beszállítóm a pofámba tolná hogy milyen jól ki fogok jönni a mókuskerékből."

Ezt gondold át újra alaposan és meg fogod érteni:

Itt a lényeg azon van, hogy te ELŐSZÖR felcsapsz viszonteladónak azért, mert ki akarsz jönni a mókuskerékből. A beszállítód már nem kell ezt a pofádba nyomja. (de gondolom ezzel te is tisztában voltál amikor ezeket leírtad)


"amíg egy szimpla viszonteladó onnan szerzi a termékeket ahonnan akarja"

Ez most jó, vagy rossz? Azért azt lássuk be, hogy a termékek felkutatásával, beszerzésével és beárazásával is rengeteg energia el tud menni. Én például nem szívesen tölteném ezzel az időmet.



"nem foglalkoztatja alkalmazottként mert nem akar adót fizetni utánuk, főleg hogy a nagyrészük soha nem fog semmit eladni."

Pont ez a lényeg. Ha én lennék a cég én sem akarnák alkalmazni (papírmunka), adót fizetni olyan emberek után, akik nem is biztos, hogy dolgozni fognak.



Ezek már mind át voltak itt tárgyalva. Miért kell újra feltenni ezeket a kérdéseket? Ha eddig sem fogadtad el a válaszokat, akkor mit remélsz az újabb válaszoktól?

2022. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!