Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » JK Diego jött velem szembe...

JK Diego jött velem szembe már többször. Milyen tapasztalatotok van vele?

Figyelt kérdés

Döntetlen tippeket ad havi 497USD-ért cserébe.


(jkdgo.com)



2022. ápr. 29. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen dolgok jonnek veled szembe ideje az eleteden valtoztass. Olvass el par konyvet, pld gazdag papa szegeny papa
2022. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Döntetleneket szerintem logikával nem lehet eltalálni, nem véletlenül van mindig hármas odds felett. Azt sem nagyon tudom elképzelni, hogy hosszútávú stratégiába beépíthető, mint mondjuk az under/over.
2022. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az eredményt kell eltalálni, hanem az esélyeket jobban meghatározni mint a fogadóiroda. Erre jó esély van kisebb ligáknál.
2022. ápr. 30. 21:33
 4/9 anonim válasza:
Ha ekkora király, mi szüksége van a pénzedre? Vicc az egész
2022. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen, ez a sportfogadás alapja. Akkor sem látom, hogy a döntetlenekkel lehetne hosszútávon tervezni.


4: nem értesz hozzá, nem is fogod tudni ennyivel ezt lerendezni. A tipp eladás teljesen normális és érthető dolog, de sok a kókler.

2022. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, te veszel tippeket? Tudsz tippadót, aki nem kókler?
2022. máj. 3. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, jelenleg nem. De ismertem olyat, aki kb. 1 évig brutálisan jól teljesitett, de utána nem tudott profitálni, és meg is szűnt.
2022. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A meggazdagodás útja nem a tippmix, hanem pont az, amit írsz, hogy HAVI 497 USD-ért, vagyis csaknem 500 USD-ért adni balekoknak tippeket.
2023. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fele ennyiért sokkal jobb tippeket adok neked, kérdező.
2023. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!