Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik könyveket ajánljátok...

Melyik könyveket ajánljátok kezdő forexesnek?

Figyelt kérdés
Még elég erősen a tanuló időszakban vagyok igazi pénzt soha nem is kockáztattam még, de most lenne rá elegendő időm is és bár nem túl nagy de kezdőtőkém is van.

2023. márc. 19. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 20. 06:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy brókerhez regisztrálsz, akkor van "demo számla" is. Először a demo számlán kezdj kötögetni, és ha az megy (nyereséges), csak utána próbáld ki élesben. És csak annyi lóvét tolj az éles számládra, amit nem sajnálsz egy nap alatt elveszíteni! Szóval ne az összes spórolt pénzed legyen!
2023. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a terv és ha el is vesztem akkor sincs gond mert nyilván nem teszek fel mindent egy olyan dologra amit tanulok.
2023. márc. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!