Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a lerázhata...

Mit lehet csinálni a lerázhatatlan biztosítási ügynökök kéretlen telefonjaival?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen telefonál, rejtély, honnan tudják a telefonszámomat, a telefonszolgáltató széttárja a karjait, hogy nem tud mit kezdeni ezzel, mert náluk titkos a számom, legalábbis ők ezt állítják. Hiába mondom, hogy nem érdekel az ajánlatuk, a "call centeres" legutóbb is úgy viselkedett, mint aki nem is hallja, mit mondok neki, kapkodva azt mondta, hogy megadja a számomat a biztosítási ügynöknek... Komolyan nem lehet ezzel a jelenséggel semmit sem csinálni?

márc. 15. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg volt egy ismerősöd aki tudta a számod, bepróbálkozott ügynökmunkával, és az volt az első belépő szint, hogy körmöljön le a cégének 10 nevet telszámot, aki potenciális ügyfél lehet, aztán te is benne voltál.
márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Az a bizonyos idegesítő hárombetűs cég?
márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Udvariasan közlöd, hogy nem érdekel aaz ajánlat, aztán letiltod a számot, hogy ne tudjon hívni többet.
márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik olyan biztosítási ügynök, amelyik lerázhatatlan lenne.


Ha másképp nem megy, lerakom a telefont.

márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi olyan nehéz - 3 mp alatt kiderül, hogy ki az és mit akar. Innentől kezdve pedig a vérmérsékletedtől függően udvariasan elköszönsz vagy csak simán kinyomod a telefont.
márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Hiába titkos a számod, attól még az ott dolgozók fű alatt simán adják elfelé. Nem kell felvenni, le kell tiltani az ilyen számokat, aztán egy idő után kikerülsz a körforgásból.
márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Simán letiltod a számot és kész. A legtöbb ilyen eleve úgy jön, hogy "valószínű spam hívás". Ezeket fel se veszem.
márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Hívó telenfonszámának tiltása, azonnal kinyomod amikor hívnak vagy telefonszám csere.
márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Én szerettem volna biztosítást kötni, én kértem el az illető ügynök számát. Kb meg se hallgatott mi kellene, de 20 telefonszámot akart. A vicc az, hogy én valós ügyfél lettem volna, 2 biztosításra lett volna szükségem, de 1 ajánlatot nem sikerült adjon, viszont a telefonszámokért még hívott párszor
márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Üdv a másik oldalról. Saját ügyfelem nyomta ki a hívásom. Tette le köszönés nélkül amikor meghallotta, hogy biztosító.


Az biztositásának díjából tudtam volna évi 25 ezer forintot spórolni neki ha meghallgat.

márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!