Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy kutyám, de nem akarom,...

Van egy kutyám, de nem akarom, hogy legyen? (kutya=lerázhatatlanfiú)

Figyelt kérdés
Segítsetek... Minden nap haza kísér, mindenhova követ, mindent velem akar csinálni, mindenhol mellettem akar ülni stb. Hogy rázzam le? Gondoltam arra, hogy veszek pórázt és kikötöm... :')

2013. szept. 2. 19:07
1 2
 1/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
75%
Add be egy menhelyre, majd rátalál egy szerető gazdi.
2013. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
51%
Gondoltál már arra, hogy megmondod neki, hogy te nem akarsz tőle semmit? Lehet, hogy kicsit fájna neki, de legalább nem reménykedne, hogy hátha... lehetne valami.
2013. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
51%
Esetleg próbáld meg közölni vele, hogy zavar a jelenléte :)
2013. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Heló!


Áruld el neki, minek tartod. Nyilván akkor már tisztán fog látni, és kerülni fog téged, és rádöbben, hogy jobb is így. Mindketten jobban jártok.

2013. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 David Van Hellsing válasza:
Szerintem örülj neki hogy érdeklődnek irántad a fiúk. De ha nem akarod hogy reménykedjen hogy lehet köztetek valami,akkor normális rendes hangnemben és rendes szóhasználattal közöld vele hogy nem akarsz tőle semmit.
2013. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Túl sok jutalomfalatot adtál neki és oda szokott. Legjobb megoldás az lenne, ha beadod az Illatos úti kutyatemetőbe.
2013. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm. :D
2013. szept. 2. 19:28
 8/14 A kérdező kommentje:
2. Én mondtam neki, hogy én csak és kizárólag barátként kezelem... Távoli barátként.
2013. szept. 2. 19:29
 9/14 A kérdező kommentje:
3. Van ötleted, hogy hogyan? :)
2013. szept. 2. 19:29
 10/14 A kérdező kommentje:
5. Igen persze ez nagyszerű, de nem pont egy beszédhibás púpos autómániás büdös szájú pasit szeretnék....
2013. szept. 2. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!