Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen igényesek a...

Miért ilyen igényesek a nincstlelen emberek?

Figyelt kérdés

Néhány hete eladtam egy régi montit 10 ezerért. Másnap visszahívott a nő, hogy reggelre leeresztett a gumi, és biztosan hibásan adtam el neki, mert ő még nem is használta. Nem akartam problémázni, úgyhogy mondtam, hogy hozza vissza, és 5 perc alatt kicserélem. Saját pénzen vettem bele egy új belsőt 1200ért, úgyhogy már olyan, mintha csak 8800ért adtam volna el a bringát.

Most, kb 3héttel később ismét hív, hogy a hátsó fogaskoszorú kopott, és cserélni kellene, ami a legolcsóbb 6500ft. Komolyan elvárta, hogy azt is vegyek neki újat, de mondtam, hogy szó sem lehet róla, oldja meg. Erre felháborodva kiábálni kezdett a telefonba, hogy én átvertem, meg micsoda szélhámos vagyok, bla-bla, és ezért feljelent.


Most komolyan, mit várnak az emberek egy olcsó használt terméktől? Életem végéig jótállást kell vállalnom és ingyen szervizelnem?



márc. 29. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a "csúnya a színe" kategória. Ha nem a vevőnél lyukadt ki a kerék, akkor az bizony hibásan lett eladva, és jogosan a hápogás.
márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mikor elvitte a bringát akkor tutira kemény volt. Viszont belátom annak az esélyét is, hogy lehetett akár pici tühegynyi luk, ami csak másnapra eresztett le teljesen, épp ezért vettem neki új belsőt. Az is tény, hogy fogaskoszorú sem volt új, épp ezért adtam el 10ezerért, nem pedig 150ért, mint amennyibe egy hasolnó felszereltésgü/minőségü új bringa kerülne.
márc. 31. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!