Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
 231/265 anonim ***** válasza:
63%
nálunk 45 ezer ft-vel volt elkezdve, beragadt, mert nem volt két emberünk, és ajánlották, hogy pótoljuk ki csak így tudnak segíteni, tehát menjünk vissza a forgatagba. Aki vissza akarja kapni az azért, mert szüksége van rá, nem pedig más okból.
2013. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/265 anonim ***** válasza:
0%

Látom újra indult a fórum.

a napokban elkezdtem olvasgatni, és most regisztráltam hogy hozzá tudjak szólni.

A beállt asztalokat valóban el lehet indítani, de nem mindegy hogy kivel-kikkel folytatod.

Egyedül nem megy ez tény mi nem oroszország vagyunk ahol rekordokat döntögetnek.


Sokan még most is téves infok alapján itélnek, és nem értik a rendszert.

nálunk is 2-3 ember fogja össze az egészet és működik,

Én február elején egy családtagomat regisztráltam előasztalra és már főasztal 2. szintjén van a pozi, és a 45ezer meg lett duplázva.))

2013. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/265 anonim ***** válasza:
0%

Van megoldás a kifutásra, ha többen összefogtok, összefogunk. Több asztal.

Mi már hónapok óta sikerrel dolgozunk, és kezd országos szintű lenni.

Ha valakit érdekel írjon, ha nem az sem baj, mi haladunk:))

2013. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/265 anonim ***** válasza:
0%

Hali!

Termék/szolgáltatásként 1gramos aranylapocska, csak mert valaki megint ismeri a Goldex-programot! :)

Nálunk haladnak az asztalok, sok beragadt emberke keres fel minket és indul el egy haladó,aktív csapat szárnyai alatt!

Ha valaki szeretne most már tényleg pénzt látni és aktívan részt venni a Goldex-programban,keressen fel ;) üzenetben vagy akár skype-on(demo.majsa)

Szép napot!

2013. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/265 anonim ***** válasza:
81%
1 grammos aranylapocskát kapsz a pénzedért??? Na, akkor megkérnék mindenkit, aki elakadt, hogy akkor legalább azt az 1 grammos aranylapocskát próbáljátok meg kikérni! Megsúgom, nem fog menni, mert NEM KAPSZ MÉG 1 GRAMMOS ARANYLAPOCSKÁT SEM A PÉNZEDÉRT!!! Mellesleg elég jó ára lenne az arany grammjának 540 euróért! Még az Emgoldex webshopjában is ezt 54 euróért lehetne beszerezni!
2013. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/265 anonim ***** válasza:
0%

Akkor elég nagy varázsló vagyok, hogy a polcomon ott figyel a kis aranylapocska,amit direkt az ilyen emberek miatt hozattam házhoz!!!!

Megkapod a terméket(előbb azt állította valaki, hogy nincs se termék se szolgáltatás), a pénzt pedig a marketingmunkádért kapod!!!

Annyi okos emberke van, ezért tart itt MO.

2013. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/265 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de imádom ezeket az embereket, akik le büdös parasztozzák a másikat, közben fele annyi IQ-juk sincs! És akkor még felhozzák az "Ezért tart itt ez az ország..." témát is... Megsúgom, általában pont azok miatt van ez, akik ezt a témát felhozzák! De ez elég összetett dolog, hiába magyaráznám, szerintem nem tudnád megérteni, ha már az Emgoldex-es szövegértés sem ment, pedig leírtam párszor...


Nem arra vagyok kíváncsi, amit 100 emberből kb. 1 megcsinált, mert szimplán az 540 euró befizetésre járt volna a 3 ezer valamennyi euró értékű aranylap? Ha igen, akkor én most rögtön befizetek nálad 540 eurót, és a 3 ezer valamennyi eurót pedig lennél olyan kedves, hogy megelőlegezed? A cég az általad leírtak szerint úgyis hamarosan kifizeti, majd azt megkapod! :) Meg ha már itt tartunk, lennél olyan kedves az összes károsultnak ugyanezt szintén megtenni? Úgyis megkapod az Emgoldextől! :)


Az meg nem termék vagy szolgáltatás, hogy egy lehetőséget biztosít, HA hozol még 2 embert, akik szintén tudnak 2 embert, akik szintén hoznak 2-őt... EZ NEM TERMÉK, EZ EGY LEHETŐSÉG! Amit nem lehet eladni, de itt mégis ezt teszik, ezért piramisjáték!

2013. márc. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/265 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne kezdjétek újra egymás köpködését.

Aki befizetett az emgoldexbe, tuti beragadt, aki meg nem az meg ne piszkálja ezért a másikat.

Én is beragadtam ráadásul 3 pozim, és se info, se segítség attól aki ebbe belehozott.

Tavaly novemberben csatlakoztam én is másokhoz minden mindegy alapon, már az egyik pozim kifutott, nem tudom hogy csinálták, mert én sehogy.


Azóta sokan sokfélével próbálkoznak ígérgetnek újra.

NE HIGGYETEK, CSAK ANNAK AKI IDEI KIFUTÁST TUD FELMUTATNI, SZÁMLÁVAL, KIUTALÁSSAL, VAGY HAZAKÉRT ARANNYAL.

Igen koordináció is van.

És meddig? Folyamatosan felelősséget vállalva a többiekért, vagy csak egy darabig?

2013. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/265 anonim ***** válasza:
78%
De most őszintén: Én örülök, hogy valakiknek sikerül, meg írják az orosz, amerikai piacon, futó dolgokat. Persze, mert ott több a lóvé az embereknek, szűz a terület valamilyen szinten, ahogy az elején itt is ez volt. Nem számítva, hogy volt aki azt mondta nekünk is, ha lenne 45 ezre, abból inkább ruhát venne a gyerekeinek, nem ebbe rakná. Szóval ugye azért érezzük a különbséget.
2013. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/265 anonim ***** válasza:
21%

Szia Utolsó!

Ne gondold hogy ott több a lové, csak többen vannak, de okosabban is csinálják.

Én amikor beléptem a 3-as pozit vettem meg mert nem akartam vele foglalkozni, kevés info, mellett sok lovéra ígéret, és volt rá bizonyíték hogy a cég fizet, persze én is elhittem ez milyen gyorsan megy. Aztán egyszer csak megállt.Hiába kérdeztem a szponzort hogy mi van a pénzzel amit ígért, válasz nem volt.

Aztán találkoztam egy csoporttal akik összefogtak mind emgoldexes és szépen lassan kezd kifutni mindenki pozija. Aki a többieket fogja össze keni-vágja az emgoldexet, és már több kifutása volt, fütyülhetne ő is az egészre, de nem így áll hozzá, nyilván pénze is van belőle.

Azt ne gondolja senki hogy nem kell még beletenni de én inkább még tettem bele 45000.-, hogy legalább 1 pozinyi pénzem megkapjam, megkaptam, majdnem 900 ezret. És beletettem összesen több mint fél millát ezzel az utolsó 45e-rel együtt a hasznom kb 400000.-. ebből én már másnak segítek kölcsönnel hogy az ő pozija is kifusson, ha nem kapom vissza a kölcsönt a beletettt pénzem már visszajött, de kb fél év és a másik pozim is kifut.

Ezt így kell nézni, különben még a beletett pénz sem jön vissza.

2013. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!