Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
 241/265 anonim ***** válasza:
81%
hát igen így kell nézni, de nyilván ha valaki előre jut az kell, hogy valakik alatta legyenek, akik meg lehet bentmaradnak. ezért necces ez, az egy dolog, hogy a régi emberek kifutnak, hát gratulálok, akkkor meg jön az új balek generáció. Ennyi. És nekünk is hazudott a vén ribanc amikor azt mondta, hogy "semmi baj, ha nincs két emberünk, akkor is két hónap alatt duplázódik a pénz és ki lehet venni. Nah? és utána meg már mást ugatott, hogy a honlapon levolt írva a szabályzat. Nah ilyenkor, hacsak nem vagy verőlegény vagy agresszív állat mit tudsz tenni? Semmit.
2013. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/265 anonim ***** válasza:
87%

Ha verő legény vagy akkor sem tudsz csinálni semmit, mert még téged ültetnek le.

Nincsenek új belépők csak emgoldexesek, akik ismerik a dörgést.

Megkérdeztem hogy is csinálják, hát csak az emgoldexesek kerülnek egymás fölé.

Van több szisztéma, ami szerint haladnak, aki csak a pénzét kéri vissza, ott letudják zárni az asztalt, vagyis nem töltik tovább mennek a köv. asztalra.

Én mondtam neki, hogy visszajött a pénzem busás haszonnal a többi pozim ha kifut osszák szét másoknak,

HA KIFUT!!!!!!!!!!!

2013. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/265 anonim ***** válasza:
100%
na jó de ez nem változtat azon, hogy nem mondott, és nem mond sok vezető teljesen igazat az elején, utána meg a szóbeli hülyeségei mellett takarózkodik a honlapon leírt szabályzattal. Azért aki bevállalja, mert "úgyis visszakapja a dupláját" okés, hogy naív dolog ez, de főleg, ha ismerős mondja, olyan, aki tudja, hogy nem egy pénzes az illető, azért nagy szemétsége ez.
2013. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/265 anonim ***** válasza:
63%

Amikor ezt sokan elkezdték, és munkatársként akartak dolgozni egy csomó infojuk nem volt az én barátnőmnek sem.

Akikhez csatlakoztam ott ha nincsenek tisztában dolgokkal megkérdezik a társaságot, de van egy csajszi, nagyon profi, benne meg lehet bízni.:))

Az eredményi láttán még nagyobb a bizalom, de a bizalomhoz, igenis hogy fel kell tudni mutatni valamit.

2013. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/265 anonim ***** válasza:
37%

Sokan vettek ilyen 3mas pozíciókat, amikkel rendben is lennénk, mert meg van a 2 embered és a kifizetésed majd....

de az alattad lévő 2-t ki fogja tolni? Csodálkoznak, hogy beragadnak

Elég buta vezető engedi, hogy így építse a struktúráját!

Aktívnak kell lenni és menni fog, nem összevásárolni 3 meg több pozíciót. Okosan felépítve működik, nem csak ez, hanem bármi más is :)

2013. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/265 anonim ***** válasza:
100%

Itt civakodtok az Emgoldexen, mikor számtalan sokkal jobb lehetőség van a neten! :) Ha jól tudom itt 14 ember 540 eurós befizetéséből ( 7.560 euró) keletkezett a 3.500 euró kifizetés, ami 50% alatti kifizetési ráta... A másik 50%-ot zsebre rakta a cég. Ráadásul sokan el sem jutottak odáig!


Nem lenne ésszerűbb szerintetek egy olyan céggel dolgozni, ahol ez a kifizetési ráta 90% fölötti, és feltétel nélkül, már az első szponzoráltad után ki is fizeti? Elárulom, van ilyen cég! :)

2013. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/265 anonim ***** válasza:
70%
és az is mások kárára dolgozik??
2013. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/265 anonim ***** válasza:
63%
Ha arra gondolsz, hogy a semmiért kell tízezreket fizetni, megnyugtatlak, általában az MLM cégeknél van termék, ahogy az általam említett cégnél is.
2013. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/265 anonim ***** válasza:
70%
igen erre. de ugyanúgy van itt is, bár nem látni, csak azok mondják akik elegendő embert vittek már be és ők kapnak. hát nekik is elhiszem, mivel vittek embert, de mi van azokkal akik bent maradnak. számomra az az igazi bizonyíték, ha senki nem jön ki nullára, max kevesebbre mint amit befizetett. de amíg van aki le is nullázódhat, vagyis bentmaradhat a pénze, ez nekem nem slappol
2013. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/265 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó: mit jelent az, hogy slappol?
2013. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!