Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera! Mit tennétek ebben a...

Vatera! Mit tennétek ebben a helyzetben? (nagyon hosszú levelezés)

Figyelt kérdés

A vásárló leütötte a terméket: 2011/08/20

ezután én Aug. 24.-én elküldtem az utaláshoz az adataim.

5 napig semmi válasz, vaterára se lépett fel.

Küldtem ismét emailt:

Aug. 29:


Kedves ------!

Amennyiben nem válaszolsz leveleimre, semmilyen visszajelzést nem mutatsz, kénytelen vagyok megadni a megfelelő értékelést!

A vaterának már jeleztem hanyagságodat, biztonsági másolat készül erről a levélről, tehát ha esetlegesen nem megfelelően értékelsz, annak nyoma nem marad. Volt már sajnos ebben részem, és megoldottam a dolgot.

TEHÁT! ha elállsz a vásárlástól és jelzed korrekten akkor egy semlegessel értékellek Te pedig pozitívval.

Ha erre a levélre se válaszolsz, akkor valóban értékelek! 2 napot adok a válaszra illetve hogy értékelj!


Üdv


végre küldött emailt szept 1.:

Ne haragudj,de nem én rendeltem hanem a barátnőm,és nem is tudtam róla!Nem nagyon járok fel megnézni az e-mailjeimet!Sokat dolgozom és csak este10 órakkor jövök haza!!

Nagyon sajnálom a dolgot!!!Legalább nekem szólhatott volna,h fizessem ki!De hívtam telefonon,azt mondta elfelejtette!!!

De a HUGOM IS RENDELGET A VATERÁMON...azt hiszem megváltoztatom a jelszavamat!Én ha rendelek mindig dőben feladom a pénzt,még soha sem volt gond!

Kérlek ne haragudj!

Ha már megrendelte én küldöm a pénzt,de az a helyzet,h csak szept.9.én tudnám feladni,tehát késedelmit majd fizetek rá!Kérlek írd meg,h mennyivel küldjek többet...és én majd lerendezem a barátnőmmel!!!!:@

Sajnálom a dolgot,én szégyellem magam!!

Szép napot kívánok neked:)


nem küldte a pénzt és nem is írt emailt, ezért én írtam megint, szeptember 15(!!):


Pont 2 hét telt el, és 9.-én kaptál pénzt, most 15.-e van és semmit se utaltatok.. már fogalmam sincs ki kicsoda és miért ütötte le, de nem várok tovább.

A vaterának a biztonsági másolatot elküldtem, minden adattal, a levelezésünkkel együtt- és ezt természetesen hitelesítve-. Ha esetleg bosszúnegatívat adnál, azt a rendszer másnapra törli. Ennek tudatában reagálj a történtekre és a leírtakra.

Ebben a levélben nincs fenyegetés, csak a puszta tény, hogy nem fizettél, és meg volt adva-akarom írni ígérve részedről- egy határidő amit nem teljesítettél.


ezután még vártam(!!!) nem volt szívem még negatívot adni...

mire ő reagált az előző levelemre szeptember 29.-én(!!!!!!már rengeteget vártam...):

Szija!!!

Nagyon sajnálom,h még nem küldtem a pénzt,de kellett az összes pénz,családi gondjaink vannak...annyira resstellem ami történt,nem szerettem volna hogy idáig fajuljon a dolog!!!Az életemre esküszöm,h küldöm a pénzt és nem 500+385,mert idáig is éppen elég rendes voltál,h nem írtál csúnyákat!

Küldök több pénzt!!!Ne haragudj kérlek,de annyi minden összejött most nekem/nekünk!!

Esküszöm,h amint lehet küldöm a pénzt 1-2 héten belül!Xsak tudom Tescos dolgozó vagyok és olyan a beosztásom 06-22ig minden nap és jobb esetben csak vasárnap vagyok otthon,ami igen nehéz lenne megoldanom,a feladást!!Nem kimagyarázni akarom magam,csak azt szeretném mondani,h nagyon szégyellem magam,h nem küldtem a pént!!Tudom,h ezzel nem mész semmire!De megpróbálom minél hamarabb feladni a pénzt!! Üdv


és MEGINT váááártam!!!!!

és ekkor már oktober 13.-a volt és én előtte (11.-én) értékeltem!!!:

szia

Ma küldöm a tunikára a pénzt!

Amivel sok gond volt!


én válaszoltam okt13.-án: Erteles utan kar kuldeni. En nem javaslom.


Tovabbi sikeres adas-vetelt...


Az iPhone készülékemről küldve


mire ő okt 16.-án, azaz ma!!!:


Uhha nagyképűségből írtad iPhone..Az én telefonom is van olyan jó mint a tied...xD

Különben meg nem szégyellem,h nem vagyok olyan gazdag mint te!Sajnálom,h nem szorult benned együttérzés...Én elküldtem a pénz és a dupláját küldtem,tehát el kell küldened nekem! az mind 1,h mikor küldöd,de én a pénzel kárpótltalak...ha 1 év múlva is küldöd,de el kell küldened...amúgy az elején kedvesebb voltál...ja és még 1 x köszönöm,h lenézel:)Olyan kedves tőled...Tudod én megdolgozom a pénzért,nem a szüleim pénzelnek

Amúgy nem tudom,h miért pöccentél be ennyire...én megírtam,h elküldöm,ha nem is én rendeltem...sajnlom a sok galibát de a pénzt megkaptad...és nem csak amennyiért le lett ütve...

Én széggyellem mit tettem...de megbocsájtás is létezik...de te tudod...



és most mit csináljak????

visszautalnád a pénzt? elküldenéd a felsőt? én már megírtam a negatívot, a vatera fórumba írtam ahol moderátorok, az oldal szerkesztői segítettek, hogy most mi lenne a helyes és azt írták, már rég be kellett volna vágnom a negát. Én vártam, aztán ez lett...

ő pozitívval értékelt, persze ezekután jött volna a bosszúnegatív ha nem várom meg előbb az ő értékelését, amiben szintén esedezik és ígérget mindenféle szépet...


2011. okt. 16. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

PÉNZTÁRI KÉSZPÉNZBEFIZETÉS - ez azt jelenti, hogy nem utalt, hanem besétált a bankodba (vagyis ha OTP-s vagy akkor egy OTP-be pl.) és a számládra KP-ban befizette a pénzt.


De itt most komolyan NYOLCSZÁZ forintról van szó?! 2 emailt nem írnék ennyi pénzért...

2011. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
én korrekt akartam lenni. fórumba még így is szigorúnak tituláltak a negatív miatt..
2011. okt. 16. 21:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs számlaszáma és nem akarod elküldeni a tunikát akkor vagy azt csinálod hogy írsz e-mailt hogy küldjön számlaszámot mert visszautalod a pénzt de a tunikát meghirdeted újra vagy elküldöd a tunikát mivel nem tudod hova küldeni a pénzt, max ha azt írja hogy nincs számlaszáma vagy nem küld akkor szintén vagy elküldöd a tunikát vagy megírod neki hogy akkor nem áll módodban visszaküldeni a pénzt sem tekintse vigaszdíjnak számodra amiért ennyi nehézséget okozott.
2011. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
a címére eltudom küldeni a pénzt, a saját költségemből... nem nagy összeg 330 ft, de vissza kell utalnom az egész összeget, hogy nyugodt éjszakáim legyenek. nem akarok már több ilyen és ehhez hasonló levelet kapni. nekem ez nem kell, engem zsarol és kelt rossz érzést, hogy szégyelljem magam?!...
2011. okt. 17. 12:44
 15/17 anonim ***** válasza:
A tunika megvan még, ugye? El akarod adni, ugye? Megkaptad érte a pénzt. Akkor miért nem adod fel neki? Vége lenne az ügynek, nyugodtan aludnál, a terméket is eladtad, happy end.
2011. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az ertekelest megirtam ami negativ es a vatera helyesnek talalja meg akkoris ha kaptam penzt 2 honap utan mivel vegig kisertek az esemenyeket. Ha elkuldom a ruhat akkor ertekelest kell torolni amit en es a vatera se akar ezen okokbol.
2011. okt. 17. 13:44
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem küld vissza neki a pénzt mellesleg a barátnője ütötte le elvileg nem? akkor nem is neki kell az a tunika mégis pattog érte, hagyd a fenébe küld vissza a pénzt tiltsd le, akkor békén hagy a hülyéje.
2011. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!