Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elmennél konyhai kisegítőnek...

Elmennél konyhai kisegítőnek külföldön ha jól keresnél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valahol ott is el kell kezdeni. Ha már egyszer jelentkeztél nyilvánvaló, hogy menni szeretnél. Ha már egyszer ott vagy, bármi megeshet. Azt te sem hitted, hogy azonnal felkínálják, hogy te leszel a séf. Ott vagy, tanulod a nyelvet, közben van munkád, és közel vagy a tűzhöz. Ne habozz, fogadd el.
2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
El. Már holnap felmondanék a jelenlegi munkahelyemen és mennék, mint a szél.
2012. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyen lehetőség nem minden nap adódik. Vissza se néz.
2012. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

20,04 vagyok!

Ott leszel kint, lesz melód, tanulod a nyelvet. Közben biztosan lesz lehetőséged a tulaj részére 1-2 jólsikerült maszek vacsit összeütnöd, abból majd látni fogja: lehet, hogy a nyelvet nem beszéled (tökéletesen), de sütni-főzni azt tudsz. Ettől kezdve már csak egy lépés, ha a jelenlegi szakácsa szabira megy, vagy akármi miatt nincs ott, nyelvtudás ide, nyelvtudás oda, biztosan odaenged a tűzhely mellé.

Lehetőség, melyet nem hagynék ki, csak "okosan" kell forgolódni!

2012. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el, mert a szakmámmal sokkal jobban kereshetek külföldön, szóval inkább azt választanám.

De te mindenképp menj! Ha már ott vagy, megismernek, látják, ha szorgalmas vagy, netán úgy adódik, hogy valaki egy nap nem megy dolgozni és beállsz a helyére, látják, hogy dolgozol, közben persze tanulod a nyelvet, az a lényeg, hogy ha ügyes vagy, akkor nem sokáig mosogatsz, hanem rövidesen szakácsként tudsz dolgozni, ami egyrészt szakmailag, másrészt persze anyagilag is jó.

2012. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te menj, mert neked rejlik benne lehetőség, de én nem mennék, mert itthon kellemesen megélek, ha mégis külföldre mennék, akkor is a szakmámban dolgoznék, mert ami a szakmám az itthon is és külföldön is keresett.(IT területen tevékenykedek.)
2012. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!