Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hamár mindenen spórolni kell...

Hamár mindenen spórolni kell akkor minek élünk?

Figyelt kérdés

Rengeteg topic nyilik sajnos,hogy nem tudnak kijönni az emberek a pénzükből,és jönnek a tanácsok,hogy mi mindenen lehet spórolni.A fűtésen, a villanyon,a kaján, a vizen,a TV-net előfizetésen,a mobilon, a szórakozáson...stb.De kérdem én,ha otthon fagyoskodom kell,"szemetet" eszem,rongyokban járok,+x meggondolom,hogy le merjem-e húzni a Wc-t,nem szórakozok akkor...?Persze lehet így is élni,de ennyi erővel akkor akár a híd alatt is lehet élni...De kérdés,hogy hogyan ,meg minek?!


Sokan osztják itt az észt a nehéz helyzetbe jutott például munkanélkülieknek,hogy mondd le a netet,mobilt,stb.De kérdem én,akkor,hogy lenne esélye a mai világban egy állásra?!E-mail cime?...Hát,az nincs...,mobilszáma?...Hát az sincs.Ja és foghijas is vagyok,mert nincs többszáz ezrem fogpótlásra...Kiváncsi vagyok,hogy az aki az ilyeneken spórolást ajánlja nem nézen-e e erre az emberre úgy mint egy marslakóra kb,és felvenne-e dogozni egy mobil,internet nélküli fogatlan embert?Amikor egy csomó melóhelyen már az autó is,ha nem is elvárás de legalábbis előny...


2012. febr. 18. 22:34
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
80%

Isten hozott a való világban!

Amit tegnap még a kőolaj, a földgáz és az atomenergia biztosított, az holnaptól luxuscikk lesz. És megyünk vissza földet művelni, mert másképp éhen halunk.


Problem? :D

2012. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
35%

Kifogások,siránkozások mennek.

Mért nem mész ki külföldre,őszintén mit kell foglalkozni annyit mindennel,és magaddal mikor fogsz?

Miből fogsz önmegvalósítani?Nyaralni?

Önzőnek kell kicsit lenni,ha van lehetőséged menny ki külföldre és ne a ,,családdal" foglalkozzál,ők el lesznek maguknak.


Kifogás,kifogás.

Lehetőségek:

-Menj ki táncosként :)

-Csinálj egy jó vállalkozást

-Add el a használt p_nciszagú bugyidat,nem vicc

-tanulj meg 2-3 nyelvet

-legyen jó szakmád,lehetőleg műszaki



Soroljam még a lehetőségeket.

Cselekedj ne kifogásokat gyárts.Én például ki fogok menni Luxemburgba dolgozni,mert prograqmozóként 3-4ezer euró az alap.Van barátnőm de konkrétan lesz@rom,ha jön jön nem jön nem jön,akkor csőtészta.Partnert bármikor találok.

Ez az elhatározás ennyi az egész.

2012. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!