Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az a minimum összeg,...

Mennyi az a minimum összeg, vagy összeg intervallum, amely kelhet egy 2 pelenkás, apa, anya család,1 autó fenntartásához normál szinten, nem kuporogva? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Mondjuk az egyik gyerek 15-18 hónapos, a másik újszülött. Hitel nincs. A kuporgást úgy értem, hogy a pénzt ugyan be kell osztani, de nem fillérre kiszámolva. Nem is nagylábon, de ne is 20-án már a következő hót várva.

Csak elméletileg kérdezem.

Nyilván babaholmik vannak az előzőtól csak a fogysztási cikkek kellenek az újszülöttnek.


2012. júl. 4. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem 200 000 Ft-ból négyen nem lehet vígan megélni!


Első voltam újra.


A pontozgatást meg lesz*rom.

2012. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 betta55 válasza:
52%
Be lehet osztani!Nem kell pocsékolni.Hitel: 50.000, tankolás 15.000, számlák: 30.000, kaja: 40.000, baba: 15.000, biztosítás: 10.000, babakötvény: 5.000, a maradék meg megy félre!Minden hónapban nem kell venni ruhát sem!Így pár hónap alatt azért gyűlik össze annyi,hogy beleférjen egy-egy nap kirándulás is.Vidéki vagyok.Ja, mindennap főzők,tiszta ruhában járunk, 10 éves autónk van és egy új építésű családi házunk ami 125 m2-es!Ha nem élsz nagylábon kedves első akkor ennyi pénz elég egy 3 tagú családnak!
2012. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nálunk a számlák nem jönnek ki harminc ezerből/hó...

Villany majdnem 10e, gáz nyáron 5e, télen 30e, víz 6e, szemét 1,5 e, + telefon, internet, tv, biztosítás, kocsi...

benzin stb. Van azért itt kiadás bőven.

Az ételen lehet spórolni legjobban hogy megnézed hol olcsóbb meg hogy nem dobálsz bele hülyeségeket a kosárba a tescos bevásárláson pl. drága müzlik, ivólevek stb.

2012. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom. A gyereknek minden nap kell gyümölcs, zöldség, tejtermék, fehérje, tararaa...pelenka, stb. Minden nap főzök, nálunk simán elmegy kajára ca. 120 000. Nem veszünk meg minden sz*rt, pl. kóla, chips, ilyeneket egyáltalán nem eszünk. Mentes vizet és 100%-os, cukor és színezék, ill. tartósítószer mentes ivóleveket fogyasztunk. Fehér cukrot sem eszünk és hasonlók. Szóval lehet ezért ennyi az annyi nálunk.

Nekem megéri ennyit költeni az egészséges táplálkozásra.

Ha ez valaki szerint felesleges, akkor az. Számomra viszont a legfontosabbak közé tartozik, hogy mit viszek be a szervezetembe, ill. a családomat mivel táplálom.

Plusz megtakarítani is kell, + biztosítások autóra, házra, életb. Gyereknek gyűjteni. Szóval nem elszórom a pénzt.

De teljesen tökéletesen tökmindegy :)

2012. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!