Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A teljesen kilátástalan...

A teljesen kilátástalan anyagi helyzetemben örököltem egy kertes házat. NAGYON GYORSAN el kellene adnom, hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Az ingatlanközvetítőnek nem az az érdeke, hogy gyorsan adjam el, hanem, hogy drágán. De nekem bármikor felmondhatja a bank a hitelszerződésem, a közműdíjakkal is el vagyok maradva. Tényleg nagyon gyorsan kellene.
2012. okt. 17. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Egy picit szeretnélek kijavítani: egy JÓ ingatlanközvetítőnek, az az érdeke, hogy EGYÁLTALÁN eladja a házad.

2. Javaslom, h keress egy jó ingatlanost, nekem a DH-nál és az OC-nél voltak jó tapasztalataim, ajánlom őket, de természetesen nagyon sok múlik az adott értékesítőn, akivel tárgyalsz.


Sok sikert!

2012. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hol van a ház?
2012. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bp. XVI kertvárosi részén, Őrstől ötödik buszmegálló.

A ház elég ramaty, de telket közel-távolban nem kapni.

2012. okt. 17. 20:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi első, remélem sikerül. :))
2012. okt. 17. 20:50
 5/8 Bence_ válasza:

www.ingatlan.com

Ide tedd fel.

Mennyit szeretnél érte?

2012. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik kijelentéseddel vitatkoznék: a közvetítőknek pont az az érdeke, hogy nagyon gyorsan eladják, az ár kevésbé számít nekik (8 millió 3%-a nagyobb, mint 10millió semennyi 3%-a).


A kérdésre válaszolva:

Holnap csinálj róla pár fotót, tedd ki ingatlanos oldalra (ingatlan.com) és hirdesd meg.


Legyen rajta kiemelés (listázások elejére), írd be a hirdetés szövegébe, hogy "alkuképes", "sürgősen", "gyors adásvételnél komoly engedmény".


Nézz hasonló ingatlanokat, próbáld megsaccolni, hogy mennyit érhet, és alapból kérj érte 20-%al kevesebbet, ha alkudoznak akkor engedj további 20-25%-ot.


Amúgy hol van, mekkora és mennyit akarsz érte kapni?

2012. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a hírdetésbe az írod, hogy sürgős, sok embernek azt jelenti majd, hogy bármennyit lehet alkudni, erre készülj fel.

Nem tudom arrafelé mi a helyzet, de mifelénk egy 4Mft-os házra még érdeklődő sincs, esetleg 1.5mft-ért lenne talán...

De neked most a kis pénz is segítség lenne.

2012. okt. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ingatlanokkal foglalkozom.. A közvetítőnek tényleg az az érdeke, hogy BÁRMI áron eladja a házat. 2% jutaléknál ha 10M-ért adod kap 200 ezret, 15M-nál 300-at. Ő mindenképp jól jár!


Én a helyedben beadnám az összes ingatlanosnak, és feltenném netre. Valamint ha ennyire sürgős akkor a piaci ár 70-80%-ért kell meghirdetni. Ez a jelenlegi helyzet miatt sajnos lehet, hogy csak a válság előtti érték 50%a lesz...

2012. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!