Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki Erzsébet utalványt kap,...

Aki Erzsébet utalványt kap, hogy számolja ki, hogy pontosan kijöjjön összegbe amit vásárol?

Figyelt kérdés
Visszajárót ugyebár nem adnak az utalványból,ha meg nincs nálam emellett kp,hogy a fenébe sakkozzam ki,hogy összegre pontosan meglegyen?
2012. dec. 1. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

fogsz egy számológépet és amit veszel azoknak összeadod az árát és kombinálsz az árukkal amit venni akarsz


de ha mondjuk 10-20 Ft-vel kevesebb akkor simán otthagynom nekik az utalványt


másik megoldás bankkártyád csak van ?

ha kicsit több az azzal fizeted ki

2012. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Viszel magaddal mellé egy kis készpénzt! Minek sakkozni az utalvánnyal? Az emberek bolhából csinálnak elefántot. Viszel az utalvány mellé egy kis cash-t és nincs gond. Vagy a fennmaradó részt fizeted bankkártyával, nem tudom, minek kell ebből ekkora gondod csinálni.
2012. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban van 10.000 ft-om utalványban és összesen 40ft készpénzem. Bankkártyám nincs. Erre a pénzre vártam mert szinte mindenből kifogytunk otthon mint pl mosópor stb,de ugyebár ezekre sem lehet levásárolni és az élelmiszerek között is meg van határozva,hogy mit lehet venni belőle.Komolyan mondom nevetséges,hogy az embernek ott kell variálnia a boltban,hogy mit vehet mit nem,ha nem akar besülni a pénztárnál
2012. dec. 1. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
marha egyszerű vegyél kaját, gondolom éhes vagy, arra meg jó az utalvány...(számolni meg megtanítottak az iskolában remélhetőleg ;))
2012. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem szoktam fillérre kiszámolni, mert szinte mindig van olyan áru aminek nem annyi az ára amennyi ki van írva... Minden termékkel meg nem lehet odaállni a leolvasúhoz.

Ma fizettem 10233 ft-ot erzsébettel, 10e utalvány többi meg kp-ben. Ennyire nem szoktam magam kinullázni, hogy egy fillér más pénz ne legyen nálam... (A 300-as csekket meg sajnáltam odaadni mert nem ad vissza.)

2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

"Jelen pillanatban van 10.000 ft-om utalványban és összesen 40ft készpénzem. Bankkártyám nincs. "


Ezért jobb az utalványt hó elején levásárolni, így a hó végére marad a készpénz, így nem kell aggodalmaskodni.(Meg persze tudni kell beoesztani a pénzt)

2012. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
mondd fel a netet, aztán lesz rá pénz hónap végén is, hogy tudj mosóport venni.. hihetetlen. 3 gyereket nevelek, de sosem vagyok pénzzavarban hó végén, és még bözsit se kapok.
2012. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

"mit vehet mit nem,ha nem akar besülni a pénztárnál"


Amúgy a legtöbb helyen le se sza.rják, hogy mit veszel belőle... Örülnek, ha mész költeni.

Amikor először kaptam, akkor féltem kicsit, mert nekünk is pont mosópot, wc papír vegyiáru ilyesmi kellett volna, és hát a tescoban oda mentem az önkiszolgáló kasszához a felügyelőt megkérdezni hogy mennyire veszik szigorúan, nézi-e a gép külön. Az volt a válasz: én nézem csak. És mosolygott.

Ott fizettem, elfogadta szó nélkül mindenre.

2012. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Most kapta az utalványt! Azt írta erre várt!
2012. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
20:17: Én kölköket se nevelek, nem hogy hármat, sőt évente 3x utazok egzotikus tájakra, de ez sem meg az a baromság sem érdekel senkit amit te írtál... :)
2012. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!