Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki Erzsébet utalványt kap,...

Aki Erzsébet utalványt kap, hogy számolja ki, hogy pontosan kijöjjön összegbe amit vásárol?

Figyelt kérdés
Visszajárót ugyebár nem adnak az utalványból,ha meg nincs nálam emellett kp,hogy a fenébe sakkozzam ki,hogy összegre pontosan meglegyen?
2012. dec. 1. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kerekíteni és akkor tuti beleférsz. Ha meg netán még kéne 200ft-ért valamit venni, akkor kb megnézed, hogy mi volt annyi és akkor mondod a pénztárosnak hogy húzzon be mégegy db-ot és ha fizettél visszaszaladsz érte. Mondjuk egy plusz lisztet pl. Attól függ. Mondjuk jobb ha nem vagy egyedül és akkor lehet jobban kiviztelezhető, mert addig a másik ottmarad vigyázni a cucodra, míg te visszamész gyorsan. Bár a mögötted állók nem fognak örülni, de le vannak szarva. A pénz az pénz.

Amúgy én megértelek, mert én is vagyok sokszor hasonló helyzetben. Ég az arcom, félek, mi van ha nemjól számoltam stb., de már nagyon rutinosan megy a dolog. Vagy esetleg ha van mobilod akkor úgy csinálsz mint ha sms-t írnál és számolod közben. CSak ezt nem szeretik a boltban, mert azt hiszik kém vagy másik boltból, de azért megpróbálhatod, hátha rád sem bagóznak. Vagy tedd ki az erzsébeteket kézhet és úgy számolj, hogy a szituációból, a kamerán át látszódjon hogy a bözsi miatt számolgatsz te, nem jókedvedből. Hátha megértik.

Mondjuk az félelmetesebb szerintem, mikor esetleg azt mondják majd, hogy ezt nem lehet ezzel fizetni kp-ban kell és akkor ugye ha nincs kp-d otthagyod. Pedig lehet nagyon kéne neked, vagy a gyereknek legfőképpen és nem mindig veszel neki, tényleg végre két hónapban egyszer.

Nehéz ez! De lényeg, hogy az utalványgyártók meg akik mögöttük vannak, jó üzeltet csináltak. A sok milliójukhoz jött még pár milla, havonta.

Szomorú világban élünk. :(

2012. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!