Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénz kellene sürgősen. Mihez...

Pénz kellene sürgősen. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Hárman élünk egy elég nagy családiházban anyukámmal és a bátyámmal, akik kidolgozzák a lelküket is, hogy fenntudjuk tartani a lakást mióta nevelőapám itthagyott minket. Már minden aranyunk zálogban és nem tudjuk kiváltani, rokonokra nem számíthatunk. A családsegítőszolgálathoz fordultunk, segítettek amit tudtak, de ez már kevés. Csak gyűlnek a csekkek, most kaptunk felszólítást, hamarosan áram nélkül maradunk. Egyszerűen nincs megoldás. Egy ideje pszichológushoz járok, sokat szorongok a nélkülözésünk miatt, hogy nem tudok szépen öltözni és elviselhetetlen látni, hogy anyukám egészsége is egyre romlik a 4 műszakos rob otmunka miatt. Nem tudom mihez kezdjek, bár tudom nem vagyok egyedül a helyzetemmel. Szívesen levenném a terhet a válláról de iskolába kell járjak.

Már a legrosszabb is megfordult a fejemben, hogy valahogy tehessek a közösbe.. Ez rettenetes! Kérlek adjatok ötleteket, mit tehetnénk?



2013. jan. 29. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
1. Regisztrálj nyereményjátékokra. Tudom hogy kicsi az esély de én már nyertem 100 ezer forintot.:D Vagy adjátok el a házat és vegyetek belőle egy panelt. A szüleimmel együtt élek panelban kiskorom óta egyszersem laktam családi házban. Ha van autótok azt is ellehet adni. Ott a bkv. Kerékpárt is ha van nektek ellehet adni.Esetleg a különböző műszaki dolgokat amiket ritkán vagy egyáltalán nem használtok.
2013. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Még előző válaszoló vagyok. Egyébként az egyest csak azért írtam ki , mert ez a-z első.:D Ingyenes nyereményjátékokra regisztrálj, pályázzál aztán vagy nyersz vagy nem.
2013. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!