Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A párom szerint túl sok pénzt...

A párom szerint túl sok pénzt költök ruhákra. De a saját pénzemből veszem, akkor mi köze hozzá? Szerinte inkább a házra kellene költenem a pénzt. Mit tegyek, titkoljam el, ha ruhát veszek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 21:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Ha eltudod titkolni es nem veszi eszre h uj cuccod van, akkor gratulalok tokeletes kapcsolatban vagy :)
2013. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kamuzz, az mindig jól sül el. :)

Vaaagy: tanuld meg, hogy a párkapcsolat része az is, hogy tudnotok kell beszélni a pénz kezeléséről, és nem árt, ha hasonló a felfogásotok etéren, különben jönnek a szánalmas "titkoljam el?" gondolatok, amik aztán szépen lassan elburjánzanak a kapcsolatban, majd egy feszült hétfő este kibuknak a vacsoraasztalnál, és mehet a vagdalózás, hogy "mért hazudsz?" "Te kényszerítesz hazugságra!"

Biztos olyan faja ötlet?


Jó dolog ez az én pénzem-te pénzed, csak akkor van a cink, ha az egyik fél többet invesztál a "saját pénzéből" a közösbe, és ugyanezt várná a másiktól is. Itt borul a pénzügyi politikátok. Ezt tudni kell megbeszélni, kompromisszumot kötni, vagy ha nem megy, akkor sajnos érzékeny búcsút venni egymástól, mert így az együttélés rémálom lesz.

20L

2013. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Eleg keves az info. Egy biztos sztem a "parom" es a "sajat penzem" szavak utik egymast. Legalabb is szamomra. A "titkoljam el"-rol mar nem is beszelve.

Miota vagytok egy par? Egyutt laktok? Kozos lakas? Alberlet? Kiadasokat hogy osztjatok fel? Es meg is mennyit koltesz ruhakra?

2013. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Olyannal kellett volna kapcsolatot kezdeni akivel azonos az értékrendetek


meg amúgy is, kit érdekel a ház, a csaj nézzen ki jól, mit érdekel az ikea konyhabútor

2013. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A ház az övé, ezért sem értem, hogy miért kellene nekem a házra költenem. Szeretek divatosan öltözni. Miért baj az?
2013. júl. 19. 21:42
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha fele fele arányban megosztoztál vele az anyagi terheken, akkor ezt fogasd fel vele és közöld vele, hogy akkor is ruhákat fogsz venni és kész.
2013. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

A rezsit, ételt hogy fizetitek? Felesben?


Mit ért az alatt, hogy költsd a házra? Felújítás, festés, új bútor?

2013. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A számlákat az fizeti aki hamarabb kap pénzt. Most éppen a tetőt akarja lecserélni, de már a cserép szinén is összevesztünk ezért sem adok bele egy forintot sem.
2013. júl. 19. 21:50
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Sorolj fel öt -lehetőleg nem bagatel - indokot, amiért vele vagy. Komolyan!

Nem kötözködés, csak nem értem akkor a helyzetet...

Második vagyok, azt hiszem.

2013. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz ezen? Aranyos, kedves, jóképű, egy igazi férfi és szeretjük egymást.
2013. júl. 19. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!