Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A párom szerint túl sok pénzt...

A párom szerint túl sok pénzt költök ruhákra. De a saját pénzemből veszem, akkor mi köze hozzá? Szerinte inkább a házra kellene költenem a pénzt. Mit tegyek, titkoljam el, ha ruhát veszek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem élek együtt senkivel, de ha majd eljönne ez az idő akkor én nem úgy lennék vele, hogy ő pénze én pénzem, hanem az majd közös. Az egy dolog, hogy övé a ház vagy sok dolgot ő vett és ő fizet, de ha már közösen éltek akkor szerintem valamit anyagilag neked is be kellene szállni. Amúgy meg ha már a kapcsolatban titkolni kell dolgokat akkor az már régen rossz...
2013. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
A tetőbe nem szállsz be, de gondolom az azért jó, hogy tető van a fejed fölött...?
2013. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az a sok? Mennyi a fizetésed? Mennyi a párodé?


Én megértelek téged, viszont ha az ő házában élsz, akkor ugyanúgy te is 'lelakod', tehát neked is hozzá kellene járulnod a házzal kapcsolatos költségekbe, legalábbis az én tökéletes kis világomban.

2013. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
A férfiak általában visítanak a ruhavásárlás miatt. Én ezt úgy oldom meg, hogy szinte mindenre azt mondom, turiban vettem fillérekért. Amúgy van elég pénzünk, nagyjából egyformán is keresünk, közös számlánk van két kártyával, szóval fel sem tűnik az a tíz-tizenötezer forint, amit havonta ruhára elköltök. Viszont sokkal nyugodtabb a lelke, ha nem azt mondom neki, hogy a C&A-ban vettem a felsőt ötezerért, hanem a turiban hatszázért.:)
2013. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
és még büszkék is a hazugságaikra... wow
2013. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

A te lelked is nyugodtabb ha azt mondja túlórázott (de közben a szeretőjénél volt) . Ez hogy tetszene??



Jaj miért jó hazudni össze vissza!?

2013. júl. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Beviz Elek ***** válasza:
86%

LooL

Nők.... Inkább költök a kocsimra mint az ilyen nőkre.. Viccek vagytok!


Persze fontos a ruha is, de van egy határ. Valamennyit félre kell tenni amiböl a jövödet fejleszted (lakás, autó, befektetés) és valamennyit a ruhákra, szórakozásra kell fordítani. Ez viszont nem úgy működik hogy az egyik fél a kecót csinálja a másik pedig a ruhàsszekrênyt tölti.


Saját példa: az exem a pénzét elbulizta, ruhákat vett, cipőt, pizzát rendelt, gyrpsozni járt, minden nap barátnőkkel kávézókba volt.

Két év alatt néhány dolgot újított be ami a melójához kellett, de se jogsi, se semmi.


Én azalatt a fizumból fizettem a sulit, vettem egy kocsit, fenntartottam.


2 év múlva volt 2 okj-s felsőfokú szakmám, a verda és egy jó állás. Ő semmit nem haladt, de van egy csomó ruhája!


Mire ment vele? Semmire!

2013. júl. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%
#14 vagyok. Van megtakarításunk, mindkettőnk fizetéséből megy rá havonta 50-50ezer forint. A rezsit, kaját, egyéb költségeket is felesben fizetjük. Keresek 200ezer forintot, nem hiszem, hogy ebből ne költhetnék 10-15ezret havonta ruhára. Szóval nem a jövőnket élem fel, amikor veszek magamnak havonta 2-3 ruhadarabot. Ráadásul azt szereti, hogy csinosan öltözöm, csak azt nehéz megemésztenie, hogy a ruha ehhez nem a fán terem.
2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
Havi 10-15 ezer a 200 ezres fizuból szerintem sem sok. Nekem a gondom csak a hazugsággal volt.
2013. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha ki vagy tartva,akkor hol fele-fele.Azt mondod,aki előbb kap pénzt.Ez mi??Ha elköltöd a pénzedet mindenféle flancos göncre,akkor mit fizetsz te,pl.?Szerintem neki az a baja,hogy elba5zod a pénzt,és szerintem igaza van.Ha meg megteheted,akkor meg fölöslegesen tetted fel a kérdést,mert akkor úgyis kifizeted a felét.De szerintem nem ez a helyzet.Az is sok mindent elárul,hogy a ház az övé.Magyarán te azért egy fikarcnyit sem dolgoztál,de ott lax.Benne élsz.Élvezed annak hasznát.Így megy ez,gazdag faszik,szép,de buta nő.
2013. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!