Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak itt a gyk-en áláskeresö...

Vannak itt a gyk-en áláskeresök? Hogy viselitek a visszautasításokat, ill. a sikertelen állásinterjút?

Figyelt kérdés

Honnan tudod, hogy végülis mért nem sikerült, mit rontottál el vagy mi volt a gond?

Ès hogy kellene legközelebb jobban csinálni, ha lesz egyáltalán olyan jó ajánlat?

Èn már 2 NEM-et kaptam, egyiken mondták, hogy majd telefonálnak...

Nekem ez nagyon nehéz.



2013. okt. 4. 18:02
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Teljesen igaza van az elöttem szólónak.

A gond csak az, hogy arra gondolok, ha nagyobbat mondok, el tudom-e majd valóban látni azt a munkát...

Tehát egyrészt a kishitüségem zavar ebben az "eladási folyamatban", másrészt pedig a nevelésem, a kíméletlen igazmondás kényszere, mert minden kis hazugságért büntetés vagy szidás járt.

2013. okt. 14. 13:55
 22/22 pbiker ***** válasza:

Személyzeti tanácsadó cégeket kell megpróbálni. Nekem is rajtuk keresztül sikerült.

Nekem is volt számtalan visszanemválaszolós, semmi hívás, nulla. Pedig sok helyen igérték is.


2 után ki vagy bukva? Nekem volt olyan nap, amikor csak délután aznap 3 elutasítás.

A nyelvtudás nagyon fontos. A gépészmérnök nagyon kell, de tudjon angolul és/vagy németül mérnökködni.

2013. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!