Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti visszavinnétek a szeletelőt...

Ti visszavinnétek a szeletelőt a boltba ha nem jó?

Figyelt kérdés
Vettem egy 300 Ft-os reszelőt a Tescoba amivel lehet uborkát is szeletelni. Az éle le volt ragasztva, csak itthon amikor a krumplit szeleteltem volna, jöttem rá, hogy teljesen életlen, nem vitte a friss nem fonnyadt krumplit egyáltalán. Az ujjamat végighúzhatom rajta, nem vágja el, olyan életlen. Nagyon bosszant, mert szükségem lett volna rá, plusz a parkolás díja 100 Ft volt a Terminálba. Ráadásul nem is volt másfajta, hogy azt mondhassam, hogy így jártam, miért vettem ilyen olcsót. Most ha visszaviszem az újabb 100 Ft-ba kerül, tehát nem a pénz miatt de az elv miatt, hogy megint hülyére vettek, visszavigyem?

2013. okt. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
300 Ft-os szeletelő miatt egy lépést sem tennék, többe kerülne a leves mint a hús.
2013. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Így 400-ban van a reszelő - a pénzt nem szokásuk visszaadni, de ha vissza is adják, akkor kaptál vissza abból a 400-ból 200 forintot. (szerintem a benzinköltség már el is vitte, ha nem több, akármilyen közelről jössz).


Viszont azt mondod másfajta nincsen, tehát ha cserélik, jó eséllyel kapsz egy ugyanilyet parkolási díj + benzinköltség + macera ellenében.

2013. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik tesconál kell fizetni parkolási díjat? :p


Én simán visszavinném. Kötelesek megtéríteni az értékét.

2013. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,hogy jogos e , ha egyszerűen nincs értelme.

Azt például tudtad,hogy polgári peres eljárásban minden esetben neked adnának igazat, ha a lebeszélt időpont ellenére 2órát kell várakoznod mondjuk az orvosnál?

Vagy ha egy vizsgálatot 6 hónapon belül (mondjuk költséghatékonyságból) kétszer elvégeznek rajtad?


És még van jó pár dolog. Sőt bírói gyakorlat is erre.

Normális ember mégsem fog ilyen károkkal foglalkozni, mert ,mint írták többe kerül a leves...


Ha úgy érzed hülyére vesznek egy boltban, a legjobb amit tehetsz: Szó nélkül máshol vásárolsz.

De normális ember nem fog odamenni, és panaszkodni( vergődni, háborogni)egy olyan alkalmazottnak akinek aztán semmi köze nincs a te károdhoz, sőt a jövőben sem lesz. Sőt, haszna sincs a te vásárlásodon.

2013. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-asnak. A Köki Tesco-ról van szó. (gebedjenek meg, eddig egy óra ingyen, utána 50ft/h volt, októbertől meg 20perc ingyen, utánna 100ft/4h és a 100-at akkor is fizeted ha 21 percet voltál.)
2013. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, és a Köki Terminálba fel sem jutsz 20 perc alatt a garázsból, olyan jól kitalálták, összevissza kószálsz a nyilakat követve, mire feljutsz. Jól megszívtam, többet oda nem megyek, pedig mindig útba esne. :(
2013. okt. 7. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg visszavinni, legalábbis autóval tuti nem. 400 ft-ból kb. 5 km-ről visszaviszed, az oda-vissza már 10 km és többet költöttél benzinre, mint amennyit az a vacak ér.
2013. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!