Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem webáruházból egy...

Rendeltem webáruházból egy tabletet, átvertek. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tehát rendeltem a csak1nap által akciós tabletet a www.kutyubazar.hu-ról. A tablet 3 nap múlva kipurcant. Mondták, hogy küldjem vissza, kicserélik. Visszaküldtem, aztán kb egy hét múlva jött az e-mail, hogy a Royal Sprint másnap hozza. Én külföldön voltam, a lakótársam vette át, ezért nem lett kibontva és leellenőrizve. Tegnap jöttem haza, mikor a csomagot a kezembe vettem, már éreztem, hogy valami nincs rendben, mert túl könnyű. Az van ráírva, hogy súlya 1 kg, de nincs egy fél kiló sem. Még az van ráírva, hogy csomag értéke 50000 FT, biztosítva van. Nos, a lakótársam előtt bontottam ki, mert sejtettem, hogy átverés lesz, legalább tudja tanúsítani. A dobozban nem volt se tablet, se töltő, se semmi, csak tele volt rakva kartonpapírral! Felhívtam Jakab Lászlót, a kutyubazar.hu tulaját, aki szerint nem náluk van a hiba, biztos a futár nyúlta le. Nekik most írtam e-mailt. Ilyenkor mit lehet tenni, ha egyik sem fogja beismerni a hibát? Forduljak a fogyasztóvédelemhez, vagy tegyek feljelentést lopásért?

2013. dec. 24. 12:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az oldalról még sosem rendeltem, de a minap én is ráakadtam. Sok érdekes, praktikusnak tűnő termékük van, egy közös van bennük. Az összeset meg tudod rendelni kínából (pl. ebay) sokkal olcsóbban. Ők is így tesznek, csak sokszoros áron próbálnak értékesíteni.
2017. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!