Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elvált szülők gyerekeke...

Elvált szülők gyerekeke vagyok,19 éves, jövőre megyek egyetemre. Jár valamiféle pénzügyi támogatás ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Pont azt tudom, hogy apável élek, így ő kap családi adókedvezményt, gyerektartást és családi pótlékot.

Én övőre egyetemre megyek, viszont nem tud támogatni senki anyagilag, és a gyakorlati órák meleltt nem tudom kivitelezhető lesz-e rendszeresen dolgozni, illetve egyáltalán elég lesz-e ha esetleg nem lesz kollégium.


Az lenne a kérdésem, hogy ezekből,amik most apának járnak, jövőre átkerül hozzám valami, vagy mindent magamnak kell majd megoldanom?



2014. máj. 22. 12:25
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Amúgy milyen szakra jelentkeztél?


20-as válaszoló

2014. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm szépen! :)


Hasznos is és kedves is volt a válaszod, úgyhogy köszönöm, jólesett :)


Gyógytornász szakra jelentkeztem, ahol az a gond, hogy sok gyakorlat lesz, amiket nem lehet úgy kihagyni, mint egy sima előadást, ezért necces a munka mellette.

Meg vannak tárgyak, amikre folyamatosan tanulni kell, és nem ímmel-ámmal szeretném majd csinálni a dolgokat, hanem rendesen odatenni magam :D

Meg hát tanulmáyi ösztöndíjra is csak így van esélyem:)


De hallottam olyan diákmunkáról, ahova csak egyszer-egyszer kell beugrani, nem rendszeres, na valami ilyesmi jó lenne, majd takarítok esténként, vagy ilyesmi :)

2014. máj. 23. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!