Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti elmennétek erre az állásint...

Ti elmennétek erre az állásinterjúra?

Figyelt kérdés

A fickó folyamatosan hirdeti. Pincéreket keres tapasztalat nélkül egy éjszakai sztriptízbárba. Az interjúra a hét bármelyik napján mehetek. Nekem mára mondták. Igaz ódzkodom. Nem attól, hogy éjdzakásból mennék suliba, hanem itthon mit mondok meg suliban, ha megkérdezik, miért vagyok fáradt mindig. Meg későbbi munkavállalásnál nem ad rossz pontot egy ilyen hely? Én ezután a suli után tanárnak mennék. Gondolom, ha leinformálna valaki is, nem örülne, hogy ilyen helyen dolgoztam. Eddig diákmunkán voltam, csak most nincs olyan sok belőle annál a cégnél, ahol vagyok. Így is már január közepe van és csak most megyek kt napot dolgozni. Mikor a tavalyi év utolsó 3 hónapját végigdolgoztam.

21/L


2015. jan. 12. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis én mondtam, hogy megyek ma. S A hibákért bocs, telóról vagyok.
2015. jan. 12. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem szivesen mennék stripclubba dolgozni.

19L

2015. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hogy döntöttél?
2015. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!