Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csinál a GLS futár?

Ilyenkor mit csinál a GLS futár?

Figyelt kérdés
Szóval jofogas-on eladtam egy dolgot háztól házig kiszállítással. Ma jött egy email, pontosan 0:03-kor hogy a GLS Futár 2015.02.17-én kísérletet tesz a csomag elszállítására. Az ugye holnap van Kedden, de ma hétfő van. Szóval mondom oké, akkor nem várom. De a helyzet az, hogy ma még aludtam, és amikor felkeltem láttam hogy hívott egy szám, majd jött egy e-mail hogy a mai napon 8:30 és 11:30-között jön a futár. Szóval én meg aludtam, és ugye itt volt, nem tudta elvinni a csomagot és elment. Most fog jönni holnap is? Meg egyáltalán miért írnak e-mail-t hogy 17.-én jönnek, miközben 16.-án jöttek?

2015. febr. 16. 12:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
Jó, azért nézzétek ezt onnan is, hogy a futárcég félretájékoztatása miatt eleve a kérdező volt megszivatva, és azért nem mindig jön jól egy 3000-es kiadás, a telefontöltésre, amire nagyrészt nem is az ő hibájából van szükség... Oké, 50 forint, meg a legtisztább ha utánajár, de értitek, be nem tervezett költség, az ő hibájuk miatt.
2015. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

"de értitek, be nem tervezett költség, az ő hibájuk miatt."


Nem. Az egyáltalán nem a gls hibája, hogy a kérdező meg akar kérdezni tőlük valamit...

2015. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Legalább a 11-es érti. Néztem a honlapjukon elérhetőséget. De csak telszám van megadva. E-mail címet basznak kírni
2015. febr. 16. 15:42
 14/23 anonim ***** válasza:
20%
Ha a futárcég nem hazudott volna a 17.-i kiszállításról, a kérdezőnek nem lenne miért felhívni őket. Nem?...
2015. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyébként találtam itt egy elérhetőséget, írtam nekik. Meg látom mi lesz.
2015. febr. 16. 15:58
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

#11: Szóval akkor sose töltse fel a kártyáját? Felénk nem sajnálnak 3000 ft-ot hogy valakit el tudjanak érni.

Amúgy így van az email-ben van elérhetőség. De most ha valaki el akar adni valamit akkor tesz is érte!

2015. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Egyébként fel akarom tölteni a kártyám, de most miért olyan nehéz elhinni hogy pont most van rajta kevés pénz, és nem akarom feleslegesen lebeszélni, ha valami fontosabb kell? Ha lesz időm elmegyek és feltöltöm... Szerintetek nem akartam? Most pont így jött ki a lépés. Tudtommal azért van ez az oldal hogy kérdezzek és választ kapjak, nem azért hogy a másikat basztassuk...
2015. febr. 16. 16:45
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a futárcég nem hazudott volna a 17.-i kiszállításról"


Neked mi a problémád? A futárcég nem hazudott. Leírta, hogy kimegy 17-én. Azt is leírta, hogy kimegy 16-án. Ma ki is ment, holnap is ki fog. Ha valaki a kérdésére választ akar, általában jobban szokott örülni egy telefonszámnak, mint egy emailcímnek.. Nem?

2015. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%
De hazudott. Először azt mondta, 17-én szállít, majd kihozza 16-án a csomagot, ez nekem egyenlő azzal, hogy nem akkor teljesítette a szállítást, amiben "megegyeztünk". Az meg külön idegesítő, ha 16-a hajnalban mégis ideböffent egy sms-t, hogy egy óra és itt vagyok - jobb helyeken szállítás előtt 1 nappal szólnak, nem az eredeti dátum ELŐTTI nap reggel, hogy na készülj mert itt vagyok a kapuban. Itt teljesen mellékes, hogy a kérdezőnek van-e pénze a kártyáján, hogy ennek utánajárjon.
2015. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%
Mégegy fillérb...ó
2015. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!