Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csinál a GLS futár?

Ilyenkor mit csinál a GLS futár?

Figyelt kérdés
Szóval jofogas-on eladtam egy dolgot háztól házig kiszállítással. Ma jött egy email, pontosan 0:03-kor hogy a GLS Futár 2015.02.17-én kísérletet tesz a csomag elszállítására. Az ugye holnap van Kedden, de ma hétfő van. Szóval mondom oké, akkor nem várom. De a helyzet az, hogy ma még aludtam, és amikor felkeltem láttam hogy hívott egy szám, majd jött egy e-mail hogy a mai napon 8:30 és 11:30-között jön a futár. Szóval én meg aludtam, és ugye itt volt, nem tudta elvinni a csomagot és elment. Most fog jönni holnap is? Meg egyáltalán miért írnak e-mail-t hogy 17.-én jönnek, miközben 16.-án jöttek?

2015. febr. 16. 12:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"De hazudott.""


Ééédes istenem.. Megértem, hogy véded a vélt igazad, de hidd el, fogalmad sincs, miről beszélsz!


Ezt írta a GLS:

"Tisztelt Csomagfeladó! Értesítjük a SCHIBSTED CMH KFT. megbízásából a GLS futár 2015.02.17. az Ön címén (...) csomag küldemény felvételére tesz kísérletet."


Ezzel hazudott? Nem, holnap ugyanis meg fogja kísérelni a csomagfelvételt.


Aztán ezt írta:

"Tisztelt Feladó! Ügyfelünk megrendelésére a GLS futár a mai napon kiáll az Ön címére (...) csomagfelvétel céljából."


Ezzel hazudott? Nem, hiszen megjelent.

Na, úgyhogy hagyjuk már ezt, fogalmad sincs, miről beszélsz!

2015. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne emailezgess mert arra aligha kapsz választ időben, hívd fel és kész. Valakinek csak van 100 Ft a telefonján ha Neked nincs.

Mivel a szállítás ingyenes és így megveszik a cuccot, inkább most járj utána mert ha 2szer sikertelen a felvétel nem fognak 3. jára se jönni se egyezkedni, ezt buktad akkor, és valószínűleg a vevődet is.

2015. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Válaszoltak emailban. Holnap jönnek újra
2015. febr. 16. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!