Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Németországi munkákkal kapcsol...

Németországi munkákkal kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Németországban mennyit keres, vagy kap-e munkát egy 23 éves, angol középfokú nyelvvizsgával és kevés német nyelvtudással rendelkező férfi? Érettségim nincs, szakmám se, ez nehezíti meg legjobban a dolgot.

Már ott tartok, hogy akármit elvégzek, csak fizessenek érte. Az itteni munkakereső cégek nem túl segítőkészek...



2015. márc. 21. 21:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Münchenben elek 9 eve.
2015. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Egyébként én továbbra is Ausztriát javaslom. ELjössz ide pl mekizni megkapod a nettó 1087 euródat (évente 14szer) aztán elfetrengsz a társbérletben a haverokkal.
2015. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Münchenbe ne menj melósnak! Albérlet drága, fizetés meg ugyanolyan szar mint vidéken! Kisebb várost célozzatok meg szart lapátolni kisvárosokban is lehet!
2015. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
13.: tudnál ajánlani nekünk egy megfelelő várost?
2015. márc. 21. 22:22
 15/34 anonim ***** válasza:

"Albérlet drága, fizetés meg ugyanolyan szar mint vidéken!"


Ha Münchenben is olyan szar lenne a fizetes mint videken akkor az alberletek sem lennenek olyan dragak. Erted.

2015. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Kerdezo, megis hogyan kepzeled, most mar kezdek kivancsi lenni?


Bevagjatok magatokat a kocsiba a haverokkal aztan irany Nemetorszag, itt meg elkezdtek munkat keresni?

2015. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Tudom, ésszerűtlen és másoknak hülyeségnek tűnhet, de igen, ez a terv. Kimegyünk vonattal, és megpróbálunk munkát keresni. Ideiglenesen lesz hol lakni, de csak pár hétre. Szóval gyorsan kéne munkát találni.
2015. márc. 22. 14:54
 18/34 anonim ***** válasza:

Ezzel csak penzt fogtok bukni, ertelme nulla. En szoltam elore.


A hazautra azert tegyel felre penzt.

2015. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Akkor adj tanácsot, hogyan kellene ezt kivitelezni? Nyitott vagyok minden javaslatra. Komolyan, segíts nekünk
2015. márc. 22. 15:20
 20/34 anonim ***** válasza:

Sehogy. Azt tudja javasolni hogy vértezd fel magad versenyképes szakmával, beszélj folyékonyan németül majd menj ki a készbe.


képzetlenül is lehet dolgozni ha akar az ember. Persze lehet belebuktok, de kockázat nélkül nincs eredmény.

2015. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!