Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Németországi munkákkal kapcsol...

Németországi munkákkal kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Németországban mennyit keres, vagy kap-e munkát egy 23 éves, angol középfokú nyelvvizsgával és kevés német nyelvtudással rendelkező férfi? Érettségim nincs, szakmám se, ez nehezíti meg legjobban a dolgot.

Már ott tartok, hogy akármit elvégzek, csak fizessenek érte. Az itteni munkakereső cégek nem túl segítőkészek...



2015. márc. 21. 21:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hát persze. Nem összehasonlítható. Ausztria egy utolsó tróger csóró ország biztosan.
2015. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

nem ezt mondtam, viszont Ausztria, főleg a határhoz közeli részen iszonyatosan telített. szinte csak protekcióval lehet normális munkát találni.

de ha nem is értesz egyet velem, abban bizonyára te is igazat adsz nekem, hogy odakint kényelmesebben elél az emberünk a gyári melóból, mint itthon, alhol valószínűleg egy fél albérletre se lenne elég a pénze.

az első pár évben úgysem az a legnagyobb gondja az embernek, hogy hova tegye a sokmillió euróját,szerintem ez egyértelmű,sehol sincs kolbászból a kerítés. de aki AKAR dolgozni, az TUD, és nagy valószínűséggel nem éhbérért. ez nagy különbség.

2015. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
egyébként kérdező, 23 évesen még nagyon fiatal vagy, simán megtanulhatsz németül 1-1,5 év alatt. itthon érdemes lenne egy jó szakmát csinálnod, mert ami viszont hátrány külföldön, hogy mindenhez papírt kérnek, nem nagyon van olyan, mint itthon, hogy csak menj dolgozni... csinálj egy odakint honosíttatható okjt.
2015. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

33.: ez sem rossz ötlet, majd meglátjuk, hogy mi lesz :)

köszönöm mindenkinek a hosszászólását!

2015. márc. 28. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!