Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-ről rendelt csomag...

Ebay-ről rendelt csomag összetörte érkezett. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2.000 ft érték körül rendeltem ebay-ről csomagot,és amikor a postás odaadta,egyből el is szaladt,és mikor kibontottam össze volt törve. Kinél kell reklamálni? Postásnál vagy akitől rendeltem? számíthatok rá hogy visszatérítik?

2015. máj. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A postás nem hinném hogy azért rohant el úgy, mert épp az ajtó előtt leejtette és - höhö, most odaadom aztán gyorsan meglépek. Útközben bárhol történhetett, ha nem volt ráírva hogy törékeny, akkor pláne nem vigyáznak rá.

Az eladónál kell reklamálni, a negatív és kevés csillag félelme miatt vagy visszafizeti, vagy küld újat. Viszont az újraküldéssel meg az a baj, hogy kicsúszol a vásárlóvédelemből és ha azzal is valami baj lesz, akkor már nem véd semmi.

2015. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jegyzőkönyvet kell felvetetni máskor a postással, hogy sérülten érkezett


emellett az eladónak is jelezheted

2015. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

kicsúszol a vásárlóvédelemből és ha azzal is valami baj lesz, akkor már nem véd semmi - ezt magyarazd mar meg legyszives! Linket is kuldhetsz hogy mirol beszelsz.



csinalsz foto a torott cuccrol, aztan belepsz ebayedbe es a vasarolt cucc neve mellett jobb oldalt, ahol van, hgoy leave feedback, ott kis nyil lefele es klikk "contact seller".

Irsz neki egy emailt, hogy

Hello, I have received my item but when I opened the package I saw that it was broken. If you want, I can email you a photo showing the broken item.

Please let me know how we can resolve this issue. Will you refund my money or will you send a new one?

Thank you, Boriska...


Adsz neki 24 orat hgy valaszoljon, ha nem valaszol, vagy nem ugy ahogy szeretned, akkor open case ebayen belul es majd visszakapod a penzt. De jobb ezt elobb megbeszelni az eladoval. Az elado kotelessege!!! hogy ugy csomagolja be a termeket, hgoy az kibirja. Ha eltorik, akkor nem csomagolta be elegge jol, es a kar ot eri nem a vasarlot.


En is adtam mar el cuccot, eltort, a vasarlom kuldott egy emailt, hogy visszakuldi a cuccot es fizessem vissza neki a penzet meg a visszakuldesi postadijat. Mondtam neki ne orulj meg ember, nehogy visszakuld mert nem fizetem ki, kuldj fotot, hogy lassam hogy tenyleg torott. Kuldott, lattam. Visszaadtam neki a penzt es megtanultam a lecket a csomagolasrol!

2015. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!