Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy felnőtt havonta mennyit...

Egy felnőtt havonta mennyit költ élelmiszerre?

Figyelt kérdés
A tesom hozzám költözik, anyáék a rezsi felét plusz havi 30,000ft-ot adnának az egyéb kiadásokra. Ez az étel és háztartásiszerekre menne, tisztító és tisztálkodási szerekre, mindenre. 21 éves fiú,
2015. júl. 29. 13:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
64%
utolsó, nem az volt a kérdés, hogy a minimálbérből élők mennyit költenek élelmiszerre havonta...döbbenj meg rajta nyugodtan, hogy van, aki nem minimálbért keres! Hidd el, tanultam érte eleget és dolgozom is érte eleget! És ne haragudj, de nem fogom szégyenleni, hogy nem nyomorgok!
2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
44%

Senki nem mondta, hogy szégyelljed, és nem is az volt a kérdés, hogy te hogyan dőzsölsz! Általános kérdés volt, amire mindenki úgy válaszol, ahogy akar. Te is megtetted, csak mellette lekicsinyelted a többi válaszolónak az életszínvonalát - ez az undorító.

Engem aztán marhára nem érdekel, hogyan dőzsölsz, és egyébként egy szóval sem mondtam, hogy én minimálbért keresnék. Képzeld, én is tanultam eleget, és messze nem minimálbért keresek. De szerintem ez nem vág a témába, mert nem az volt a kérdés, hogy ki mennyit keres, és hogyan tudja szórni a pénzt.

Egyszerűen undorítónak tartom, hogy beír ide valaki egy receptet, erre mások meg teszik rá a megjegyzéseket.

2015. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
semmiféle megjegyzést nem tettem, leírtam tényként mennyit költök, ennyi
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

"Dőzsölsz"???

Még hogy te nem minősítesz másokat!

Miért is sajnáljam, aki 70-et keres? És miért is fogadjam el a kioktatását hogy nem tudok csak receptből főzni, csak mert nem "térfogatnövelőzöm" egészségtelen fehér lisztes szénhidrátbomba zsemlével a töltött cukkinit?

Minket se sajnált senki, amikor anyukám 64-ből nevelt fel kettőnket a restvéremmel!


S ne csináljunk már úgy, mintha gazdag lenne az, akinek van pénze emberi ételre!

Nem gazdagság, csak éppen nem nyomor!

2015. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Téged sért a "dőzsölés" kifejezés, de az nem baj, hogy mások életét nyomorgásnak nevezet??


Ez aztán a hipokrita hozzáállás hallod...


Én befejeztem veled a diskurzust, mert annyira primitív vagy, hogy teljesen felesleges rád időt és energiát fecsérelni.

2015. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!