Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Dm-es eladóknak miért eshet...

A Dm-es eladóknak miért eshet nehezére ingyenes kisszatyrot adni, ha az a vásárlónak van?

Figyelt kérdés

indig megkérnek, hogy nem e eltudnám tenni a babakocsi tárolójába.

már nem azért de, 3-10 ezreket hagyok ott elég sűrűn

és nekem pont praktikus a kisszatyor otthonra is.

legutóbb amikor fizetésnél(vettem egy tejpépet, pár üveges kaját) feleltem, hogy de, elteszem az árut a kocsi tárolójába, de attól függetlenül kérek kisszatyrot, szánt szándékkal úgy tett, mintha elfelejtette volna a kérésem és a következő vevőt kezdte kiszolgálni, így direkt rászóltam megint(persze rém kedvesen, udvariasan), hogy akkor a kisszatyor? erre elővesz egy nagyot, hogy 40 Ft...veszem újra elő a pénztárcám, és szóltam, hogy de a kicsire gondoltam, nagy nehezen elővette, és adott, közben a másik vevővel akart rajtam összemosolyogni, de a vevő nem viszonozta..


miért fáj nekik kisszatyrot adni?


2015. nov. 6. 14:04
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*szóval mindig megkérnek hogy nem e eltudnám tenni a babakocsiba az árut szatyor nélkül
2015. nov. 6. 14:06
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

És neked miért fáj zacskót venni a piacon 100 db-ot kb 200 Ft-ért, ha szükséged van rá otthon???

Én biztos nem "cigánykodnék" a szaros ingyenes kis zacskókért.

2015. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

mert a dm-esnek van füle

a piacos zacskók meg hosszra rövidek, stb


és szerintem pont az a cigánykodás amit ők művelnek le..

2015. nov. 6. 14:11
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

Először is rossz a kategória.

Másodszor meg ezek szerint ismeretlen számodra a környezetvédelem.

2015. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

de nem tök mindegy?

a kérdés akkor is adott

2015. nov. 6. 14:12
 6/31 A kérdező kommentje:
szelektív hulladékgyűjtés van, szóval ismerem a körny. védelmet
2015. nov. 6. 14:13
 7/31 anonim válasza:
86%

Miért nem kérdezed meg őket?

"Helló,adna egy olyan pici szatyit,amibe pakolhatok?"Honnan tudhatnánk,de most komolyan?!

2015. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
és pláne én nézek ki cigányosan szatyornélküli áruval a babakocsiban. mint aki épp lopásból jött
2015. nov. 6. 14:14
 9/31 A kérdező kommentje:

7-es írtam, hogy kértem szatyrot

és nem akart adni

még egyszer kérnem kellett

2015. nov. 6. 14:15
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha számodra a környezetvédelem a szelektív hulladék gyűjtés jelenti.... Annál azért picit több. Többek között kornyezettudatos ember visz magával szatyrot a bevasarlashoz. Minél többször használja a saját szatyrat, annál kevesebb újat kell kérnie, ebből egyenesen következik hogy kevesebbet kell gyártani így csökken a környezet szennyezés. Külföldön rengeteg helyen nem kapsz szatyrot, ha látják, hogy van nálad, vagy ha láthatóan el tudod pakolni, mint Pl babakocsi taroloja.
2015. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!