Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Dm-es eladóknak miért eshet...

A Dm-es eladóknak miért eshet nehezére ingyenes kisszatyrot adni, ha az a vásárlónak van?

Figyelt kérdés

indig megkérnek, hogy nem e eltudnám tenni a babakocsi tárolójába.

már nem azért de, 3-10 ezreket hagyok ott elég sűrűn

és nekem pont praktikus a kisszatyor otthonra is.

legutóbb amikor fizetésnél(vettem egy tejpépet, pár üveges kaját) feleltem, hogy de, elteszem az árut a kocsi tárolójába, de attól függetlenül kérek kisszatyrot, szánt szándékkal úgy tett, mintha elfelejtette volna a kérésem és a következő vevőt kezdte kiszolgálni, így direkt rászóltam megint(persze rém kedvesen, udvariasan), hogy akkor a kisszatyor? erre elővesz egy nagyot, hogy 40 Ft...veszem újra elő a pénztárcám, és szóltam, hogy de a kicsire gondoltam, nagy nehezen elővette, és adott, közben a másik vevővel akart rajtam összemosolyogni, de a vevő nem viszonozta..


miért fáj nekik kisszatyrot adni?


2015. nov. 6. 14:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
*és a bébidesszert nem melegítendő, szóval útközben tudom adni neki. leülök vele egy plázába, 5 perc és mehetünk tovább
2015. nov. 6. 14:41
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

Ja, hát így már érthető... :-)


Még jó, hogy nem "támadtalak le", pedig nagyon úgy jött le, hogy ha már ennyi pénzt otthagyok, akkor a "pénzemért" adjanak már! :-)

2015. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
Ildi te vagy az?
2015. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%
Ha elköltesz 3-10 ezreket, akkor miért tétel az a rohadt 40 forintos szatyor?
2015. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
3%

mert magyar sz*rházi az üzletvezetés.


mit gondolsz a mekiben miért csak számlával lehet bemenni a wcbe?

2015. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
87%
2 ftos szatyron spúroskodni, istenem a ez proliság csúcsa.
2015. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

Séf fiú, a mekibe azért csak blokkal tudsz elmenni sz*rni, mert ha nem így lenne, akkor minden jöttment a meki budiját sz*rná tele, és akkor meg a mekis vásárlók hőbörögnének - joggal - hogy megveszik drága pénzen a bigmeket, oszt még egy jóízűt sz*rni sem lehet.


Kérdező, nekem semmi bajom a kismamákkal, de ha ezt a sorba előttem játszod el, én fennhangon rendelek és fizetek neked egy csomag durexet is, csak hogy ne szaporodj tovább.

Csaxólok...

2015. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem neked nem akarnak adni,csak azért se ! :) :)

Anyám borogass!

2015. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%
Mert NEM INGYENES!
2015. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
75%
Utolsónál a pont. Szerinted a dm vagy bármelyik üzletlánc, vagy kis bolt termeli ingyen a szatyrokat? Mindenhol fizetni kellene érte, és lehet pont az eladó nem akart sz-rakodni 20-40 forinttal, mikor állt mögötted a sor, ezért hagyta először figyelmen kívül a kérésedet, de mivel nagyon erőszakos voltál kénytelen-kelletlen adott egyet. Tehát,ha esetleg még mindig nem világos, nem jár ingyen a szatyor. Mindenhol megkérdezik, hogy kérsz-e, és ennyi és ennyi forintba kerül.
2015. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!