Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Dm-es eladóknak miért eshet...

A Dm-es eladóknak miért eshet nehezére ingyenes kisszatyrot adni, ha az a vásárlónak van?

Figyelt kérdés

indig megkérnek, hogy nem e eltudnám tenni a babakocsi tárolójába.

már nem azért de, 3-10 ezreket hagyok ott elég sűrűn

és nekem pont praktikus a kisszatyor otthonra is.

legutóbb amikor fizetésnél(vettem egy tejpépet, pár üveges kaját) feleltem, hogy de, elteszem az árut a kocsi tárolójába, de attól függetlenül kérek kisszatyrot, szánt szándékkal úgy tett, mintha elfelejtette volna a kérésem és a következő vevőt kezdte kiszolgálni, így direkt rászóltam megint(persze rém kedvesen, udvariasan), hogy akkor a kisszatyor? erre elővesz egy nagyot, hogy 40 Ft...veszem újra elő a pénztárcám, és szóltam, hogy de a kicsire gondoltam, nagy nehezen elővette, és adott, közben a másik vevővel akart rajtam összemosolyogni, de a vevő nem viszonozta..


miért fáj nekik kisszatyrot adni?


2015. nov. 6. 14:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

nem tehetek arról, hogy nem papírtasakok vannak az üzletekben

érdekes a gyógyszertárak át tudtak állni.

2015. nov. 6. 14:19
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Meg van határozva, hogy mennyit lehet kiadni. Ha ismernek, tudják hogy te elviszel heti x darabot, pedig máshogy is meg tudod oldani (abban viszed el a vásárolt dolgot amit 3 napja kaptál). Másnak viszont így nem jut.
2015. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

szóvíl meg van válogatva, hogy ki kaphat ki nem...

aki évente egyszer bejön egy borotváért kap egyet

de aki súlyos tízezreket hagy ott, annak meg nem jut..

2015. nov. 6. 14:22
 14/31 anonim ***** válasza:
61%
Azért a nem jut elég erős. Csak nem jut minden alkalommal, amikor mész.
2015. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
ha egyszer kapok szatyit egy hónapban, komolyan, már feldobja a napom....
2015. nov. 6. 14:25
 16/31 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, de végig az motoszkált bennem, ahogy olvastam a válaszokat: megkérdezhetem, mit csinálsz a kis szatyrokkal? Nem kötözködésből, csak kíváncsiságból - hogy mi a sorsa, miután hazaértél vele?


Azt szeretném megérteni, miért olyan fontos Neked, hogy kapj?

2015. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
Most már kíváncsivá tettél. Mi a fészkes fenét csinálsz vele, hogy csak és kizárólag a DM-es füles kis zacsi a megfelelő, semmilyen más nem jó??? És többre is van szükséged??? És így "harcolsz" érte?
2015. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%
Hi-hi, egyszerre írtuk :-)
2015. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
van úgy, hogy útközben kell etetnem a gyereket, így abban viszem az előkéjét kanalat, és DM-ben..veszek neki bébidesszertet. ha nem ette meg mind, azt visszateszem a zacsiba. mivel elég hosszú, így a száját össze tudom zárni, plusz nem "égőzök" egy átlátszó neylonzacskóval.
2015. nov. 6. 14:39
 20/31 A kérdező kommentje:
mivel megesik, hogy összefogja a maradék, így nem árt csrélni néha
2015. nov. 6. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!