Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen érzés gazdagnak lenni?

Milyen érzés gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés,de annyira szeretnék gazdag lenni.

Kíváncsi vagyok milyen érzés annak aki gazdag és többet megtehet mint az átlag vagy szegény ember.

Annyi álmom meg vágyam lenne de az anyagi helyzetem folyamatosan hátráltat.Minél idősebb leszek azt látom a pénz körül forog minden :/Úgy érzem sajnos ez az álmom nem fog megvalósulni.De azért kíváncsi vagyok,akik ebben élnek ők mit tapasztalnak a pénzzel kapcsolatba.


2016. jan. 2. 11:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Minél idősebb leszek egyre jobban azt látom*
2016. jan. 2. 11:01
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
2016. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
Ha gazdag leszek elmondom
2016. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Nincs olyan erzes, hogy gazdag. Csak rajtad all mikor erzed magad gazdagnak. Lehetsz gazdag 100 000 forintal a zsebedben es lehetsz szesgeny 100M forintal is. En akkor ereztem magamat gazdagnak, mikor a kiurult nutellas uveget mar nem nyaltam mar tisztara. Kicsit furcsa erzes volt, de sikerult hozzaszoknom.
2016. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

értem mit szeretnél mondani.

De vannak olyan helyzetek amikor a pénz valóban megkönnyíti az életedet.Nem kell aggódnod a munkahelyed miatt abba dolgozol amibe szeretnél anyagiak adottak,nem kell gondolkoznod mit vegyél le a boltba.Elszeretnél menni nyaralni nem kell gyűjtögetned a pénzed és nem a balatonra jutsz el.A legszemélyesebb dolgomat nem is írom le amibe most segítene.Annyival könnyebb lenne az életem,ha nem ilyen anyagikkal rendelkeznék.

2016. jan. 2. 11:48
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
jó érzés
2016. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
#5 megkönnyíti az életed, de nem tesz boldoggá.
2016. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Neked mi számit "gazdagnak"?


Azért mert valaki ugymond magas élet szinvonalon él atol még nem gazdag, azaz nincs nagy vagyona.


Azert mert van valakinek egy 150 millios háza meg egy szuper kocsija az nalam nem gazdag föleg akor nem ha egy nagy cégnel valami vezetö. Ezek inkabb rabszolgák csak annyi hogy ezekel a "luxustermékekel" elégite ki magát.


Amugy jó érzes hogy szabad vagy igaz nekem nincsen 40 milliós kocsim csak egy 2001-es A6-os Audim meg nem költök havonta több milliót. Egy éveben max. 2,5 milliót költök a többit forgatom vissza. (Ingatlan, Földek, Részvények, stb). Nekem nemis kell több, igaz énis járhatnék vadi új A8 Audi-val.

2016. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Fogalmam sincs.

Bruttó 950 ezer forint alatt senki sem gazdag.

2016. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

"Nem kell aggódnod a munkahelyed miatt abba dolgozol amibe szeretnél anyagiak adottak,nem kell gondolkoznod mit vegyél le a boltba.Elszeretnél menni nyaralni nem kell gyűjtögetned a pénzed és nem a balatonra jutsz el."


En ezt gyakorlatilag 23 evesen elertem, most vagyok 40.


Ez meg nem gazdagsag. Meg csak nem is jomod.

2016. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!