Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes fektetni a...

Mibe érdemes fektetni a pénzem ( kb.1 millió forint )?

Figyelt kérdés

Én aranyra vagy ezüstre gondoltam, esetleg részvényekre. Viszont ha részvény, nem tudom mibe érdemes.

Egyéb tippek?


2016. márc. 5. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, ha 18 éves vagyok, akkor átúszod a dunát? :D
2016. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
AKkor menjél készülj az érettségire inkább, hogy felvegyenek legalább a BGE-re és okoskodj ott is a tanároknak. Vagy miért is lógsz otthon? Csak nem jársz már valami büfészakra?
2016. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:

magyarán az állam vesz és elad a tőzsdén naponta, és azt lehet mondani, hogy az államhoz került pénzzel ő tőzsdézik nagy mértékben? :D az mnv-nél lévő richter részvények az államtól kerültek hozzá, akkor amikor megalapították (az mnv-t). a csomag a privatizáció óta az államé maradt és nem kereskednek vele, ezáltal nem mondhatod azt, hogy végső sorban a tőzsdére bocsátod a pénzed ha az államot hitelezed. :D

Következő hozzászólás: Honnan tudod, hogy nem járok már egyetemre, és nem-e vagyok ösztöndíjas? :P

2016. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
*nem-e járok már egyetemre
2016. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:

"az mnv-nél lévő richter részvények az államtól kerültek hozzá, akkor amikor megalapították (az mnv-t). a csomag a privatizáció óta az államé maradt és nem kereskednek vele, ezáltal nem mondhatod azt, hogy végső sorban a tőzsdére bocsátod a pénzed ha az államot hitelezed. :D "


De ez nem csak a Richterből áll. Szóval szerinted az egész portfólió a rendszerváltás óta ugyan az és változatlan?

2016. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
Kemény egyetem lehet, hogy csütörtök reggel a gyk-n okoskodsz. Az élet egyeteme. :D
2016. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
nem. De a zömét kitevő richtert igen. A másik nagy része a mol, ami szintén stratégiai. Tehát annyira aktív, hogy mégsem aktív.
2016. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
Most éppen külföldön vagyok, ha hisze ha nem :D. ha ezek közül bármelyik nem igaz, fizettek nekem 1 milliót?
2016. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:

Ezt megint bebuktad.

[link]

2016. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
Ennyire szarul megy? xDDDDDDD
2016. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!