Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes fektetni a...

Mibe érdemes fektetni a pénzem ( kb.1 millió forint )?

Figyelt kérdés

Én aranyra vagy ezüstre gondoltam, esetleg részvényekre. Viszont ha részvény, nem tudom mibe érdemes.

Egyéb tippek?


2016. márc. 5. 21:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:

De az sem igaz, hogy az állam tőzsdézik a pénzzel.


50-es: Igen, igen, most is árazza a volát. :D

2016. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
Azt azért te sem hiszed el, hogy mindig duplázol. Aki ér egy kicsit a tőzsdéhez, az tudja, hogy ez puszta szerencse és hosszútávon tarthatatlan.
2016. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mázlim volt. A daytraderek belehittek a részvénybe, zárásra már visszament.
2016. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
Volt egy hír, amit én betudok árazni, ők meg nem. BTW: Már 6 éve követem a céget. :)
2016. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim válasza:

[link]


Gondolom ez is a rendszerváltás martaléka volt, azért csinálta az AKK. Igaz nem az államkötvény pénzéről van szó, de te mit látod, hogy mit hogy seftelnek? Szerinted kívülről átlátod a rendszert? :D Ha az MNB zongorákat meg festményeket vesz (ami nemsokára el lesz titkolva) akkor szerinted ők minden forinttal el tudnának számolni? :D

2016. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim válasza:

"A magánnyugdíjak államosítása pedig nem nevezhető piaci forrásból finanszírozott tőkepiaci befektetésnek. "


De mint láthatod a pici agyaddal, a tőkepiaci műveletek a nyugdíjak lenyúlása után is ugyan úgy folytatódtak.

2016. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim válasza:
GÁz, hogy egy 16 éves lány többet tud mint te.
2016. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim válasza:
300-400%-os hasznot is csinálok a deviza logaritmusaimmal amit piratebayről töltöttem le
2016. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:

Lenyúlásnak csak szoci/libsik nevezték (azt hiszem '11-ben volt), én speciel igazságosnak tartottam. De hagyjuk. Fizettem én ezért a tranzakcióért az államkötvényemmel? Nem. Majd fogok, ha több nyugdíjat kell fizetni. Eladta a részvényeket? El. Maradt kitettsége? Alig-alig. Ez nem igazán tőzsdézés, inkább kivonulás.


ez a 16 éves lány komment. :D Szakadok. Látom, nem bírod feldolgozni. Az algoritmusodhoz sok sikert kívánok, de köszönöm nem kérek belőle! :D

2016. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
Én is csináltam 2000$ profitot devizán, algoritmus nélkül, idén januárban. És ez is igaz. :D Itt is hajlandó vagyok fogadni veled az állítás valódiságával kapcsolatban.
2016. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!