Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wish oldalról rendelt ezüst...

Wish oldalról rendelt ezüst ékszereket jó ötlet eladni? (bővebben lent, érdemes elolvasni! )

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen...

Rendeltem magamnak illetve + 2db ezüst nyakláncot ( 4mm vastag 70cm hosszú ) egy 925 ezüstről van szó.

Én 1100Ft/db vettem POSTÁVAL együtt. Egy gramm 925 ezüst átlagban kb 120Ft/g. Ha nem is meghirdetném, csak Ft/g áron adnám be valahova, akkor is nagyon sokat kereshetnék rajta. Egyszerűen nem értem, miért nem csinálja mindenki ezt???? Most hülye vagyok és lehet ez nem is ezüst, csak bele van vésve a 925 szám is?? Gyönyörűen csillognak, víztől se lett baja. 1 hete hordom már, folyton rajtam van.

Megvalósítható, hogy ezzel foglalkozzak főállásom mellett, vagy ez hosszútávon megbukik? Ha folyton beadom valahova az ékszereket nem lesz feltűnő? Esetleg rám szállnak hogy lopott ? stb..

Kinek mi a véleménye?



2016. márc. 14. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj be kettőt és kiderül, hogy mennyit ér valójában.
2016. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem... ?!
2016. márc. 14. 22:45
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

egyébként erről van szó.

2016. márc. 14. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebay-on szoktam venni ezüstöt vagy nyerni liciten! Legutóbb 300ft-ért nyertem egy szettet 1500ft-ért adtam tovább! De amiket nyertem 95%-a valóban ezüst volt
2016. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltel az ala oda van irva hogy ezustozott, tehat nem ezust
2016. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!