Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha tényleg működik a sport...

Ha tényleg működik a sport arbitrázsos dolog miért nem nyomja mindenki?

Figyelt kérdés

Elvileg nem bukhatsz vele pénzt (ha valaki nincs képbe a lényegével: sportbefektetes.hu), viszont akkor miért ilyen kevéssé ismert? Én hitelt akarok felvenni hozzá kezdődőkének, ha tényleg hozza azt a hozamot akkor bőven megéri.

Vélemének? Van aki csinálta már/csinálja és vannak tapasztalatai?



2016. dec. 27. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltad már gondolatban, mondjuk egy hónapon keresztül? Megnézted minden héten, hogy lehet-e találni 2 olyan oddsot, amivel biztosan nyersz? Utánanéztél, hogy melyik irodánál mennyi a minimális tét és mekkora összegnél lehet kivenni a pénzed?

Egyáltalán mennyire elterjedt az, hogy csak két kimenetre lehet fogadni, nem pedig háromra (1,2,x)?


Egyébként az arbitrázs egy közismert dolog, ugyanúgy lehet csinálni valutával is, egyik piacon olcsóbb ott megveszed, másikon drágább, ott eladod. Csak ilyen általában nem szokott lenni, hisz nagyjából egységes árak vannak.


Tényleg javaslom, hogy nézd végig minden héten, hogy hány olyan meccs van, ahol csak két végkimenetre lehet fogadni, és a két odds olyan, hogy mindenképp nyersz.

2016. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

szia, először is köszi a választ!

nem "saját kezűleg" válogatnám ki a meccseket, van erre egy program (rebelbetting). ennek a demó verziója bárkinek elérhető ingyen, de itt csak a maximum 0,6%os arbitrázsok jelennek meg. ezeket viszont leellenőriztem, valósak.

azokért ahol 3-4%os az arbitrázs már fizetni kell.


szóval teljesen működőképesnek tűnik de neten a rengeteg pozitív mellett olvastam olyat is hogy átverés de nem tudták megindokolni hogy hol bukik az elmélet.

2016. dec. 28. 00:01
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Akkor itt az egyetlen kérdés, hogy tényleg tud neked a program RENDSZERESEN olyan meccseket találni, ahol tényleg csak két kimenetre lehet fogadni és megvan a 3-4%-os hozam? Ha igen, akkor onnantól kezdve tényleg csak matematika, és biztosan nyersz.

Én első lépésként megvenném a programot (egyébként mennyibe kerül?), és lecsekkolnám a 3-4%-os oddsokat, aztán ha rendben vannak, akkor a lehető legminimálisabb összeggel elkezdeném a dolgot.

Aztán ha 3-4 hónap elteltével is működik a dolog, és ki is tudok venni egy minimális pénzt, akkor már nagyobb mértékben tennék bele pénzt.


Nekem az ilyen dolgok mindig azért gyanúsak, mert ki az a hülye, aki ezt hirdeti? :D Oké, a program eladásából nyilván jön neki a pénzt, de 3-4%os meccsek rendszeres megfogadásából sokkal több jönne.

2016. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként minimális programozási tudással simán össze tudsz dobni Te is egy kis alkalmazást, ami lecsekkolja bizonyos oldalak meccseinek az oddsait, és megfelelő párokat keres.
2016. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Valamit gondolom tudod, hogy sok meccset csak kötésben lehet megfogadni, arra is érdemes figyelni.
2016. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

hogy rendszeresen vannak e ilyen meccsek azt sajnos nem tudom, az állításuk (a program oldalán) szerint persze minden nap de személyes tapasztalatom erről nincs.

viszont a demo verzió is néha több száz variációt dob ki, és tekintve hogy akár egy meccsre 70-80 különböző fogadást lehet tenni, 10-12 fogadóirodánál beregisztrálva a lehetőségek tényleg elég tágasak.


a program sajnos nagyon drága ezért nem mertem belevágni még kísérleti jelleggel sem, fél évre 500 euró :S


sajnos programozói tudásnak híján vagyok, nem tudnék egy ilyet összedobni-

2016. dec. 28. 00:18
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Hát, itt pedig valami meg kell kockáztatni.

Vagy beáldozod azt az 500 eurót és megnézed, hogy milyen meccseket dob ki a program, vagy beáldozod a kezdőtőkét és elkezdesz a demo verziós 0.6%-os oddsokkal pénzt keresni.

2016. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

az annyira kevés pláne komolyabb (hitelből szerzett) tőke nélkül nagyon minimális lenne...


ha nem találok valaki tapasztalt embert a témában akkor az lesz, de kiírtam, hátha valaki nyomja ezt és tud tanácsot adni :) köszi a választ mentek a zöld pacsik!

2016. dec. 28. 00:27
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
En lefosom a zold pacsit, de te nagyon hulye vagy. Hitelbol szerencsejatek? Nincs biztos mòdszer....
2016. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Na ho kedvemven vagyoj elmagyarazom:

1. A fogadoirodak figyelik egymas oddsait es bàrmikor lealithatjak egy meccs fogadasait az arbitrazs miatt es meg is teszik, igy szepen csak egy fogadasod marad àllva amit ha buksz cseszheted a penzed.

2. Eleve figyelik es kitiltjak az ezzel a modszerrel probalkozokat.

Egyebkent is a tètej limitàlàsa miatt ki kockaztatna mondjuk 1 milliot azert hogybesetleg nyerjen 5000ft ot?

Na ezek miatt aruljak inkabb a tuti modszert mocskos dragan, mert a sok barom megveszi es elhiszi.

2016. dec. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!