Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha tényleg működik a sport...

Ha tényleg működik a sport arbitrázsos dolog miért nem nyomja mindenki?

Figyelt kérdés

Elvileg nem bukhatsz vele pénzt (ha valaki nincs képbe a lényegével: sportbefektetes.hu), viszont akkor miért ilyen kevéssé ismert? Én hitelt akarok felvenni hozzá kezdődőkének, ha tényleg hozza azt a hozamot akkor bőven megéri.

Vélemének? Van aki csinálta már/csinálja és vannak tapasztalatai?



2016. dec. 27. 23:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Látom senki sem volt a programban,csak én.Kiléptem.Nagyon sok hátránya van.Elvileg ott kell ülni 24 órát.Van ennyi időd,türelmed.A bukik hamar rájönnek,leblokkolnak.A tetü Interwetten a végén 1-2 USD-t engedet.Módósitják,mire megkötnéd a másik fogadást,már eltünt az odds.A hitelt öngyilkosságnak tartom,akkor inkább lődd főbe magad.1 üveg jó magyar pálinkával.Megfontolt fogadásból jobban ki lehet jönni.
2016. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, matematikát nem tudod semmilyen "tuti" módszerrel kijátszani.
2016. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

10: ha a fogadást már megtette az ember azt nem módosítják, csak akkor ha pl félbeszakad vagy elhalasztódik a meccs. olyan nincs hogy te megraktad ezerrel a barcát 2-es oddsal, de közben ők lejjebb viszik 1,8ra és te az alapján kapsz pénzt vagy pedig törlik a fogadásodat. ha megtetted, az már úgy van.

hogy figyelik az ilyet? nem kötekedésből, tényleg érdekel, mert nehéz elképzelnem. ők annyit látnak hogy relatív nagy téttel fogadsz mondjuk a hazaira, de a döntetlent és vendéget már más helyeken teszed meg, ergo nem tudom mi az ami nekik gyanús lehet.


11: miért kell ott ülni nonstop? ha találsz valami jó arbitrázst, megjátszod és kész, nem? persze jó minél többet nézni mikor vannak a legjobb arbitrázsok, de nem értem miért kéne egész nap ott ülni. kisegítenél?


12: a módszer pont hogy a matematikára alapul

2016. dec. 28. 17:03
 14/25 anonim ***** válasza:
Fogadd el a jotanacsot es az igazsagot vagy csunya buko lesz...
2016. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

én elhiszem hogy jószándékkal írod amiket írsz és köszönöm is, de szeretem végigjárni a témát mielőtt belevágok valamibe, ezért is akartam itt megbeszélni a "nagyérdeművel". és abszolút nem kötekedésből, de nem éreztem olyan erősnek a kommentedben levő érveket, azokra tudnál reagálni?

máskülönben honnan tudod ennyire biztosra hogy ez a módszer nem működik?

2016. dec. 28. 17:40
 16/25 anonim ***** válasza:
Keresd rà angolul, sajnos nem erek ra fordigatni
2016. dec. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 hookuszpook ***** válasza:

Én foglalkozom vele elég régóta. Azért kezdem ezzel, mert a válaszaimból ki fog derülni és aki lebunkózásra készül -főleg úgy, hogy fogalma sincsen az egészről, mert csak elméletben játszotta le vagy még arra sem vette a fáradságot- már most kezdje gyűjtögetni az indulatos szövegeit, tudjon felkészülni a köpködésre.


Akkor megpróbálok végig menni a felvetett dolgokon:


#1:

Tényleg kipróbáltam, tényleg van rendszeresen sok lehetőség, tényleg működik. Rengeteg olyan fogadás van, ami két kimenetelű. Pl. ázsiai hendikep, gólok száma alatt/fölött, viszont nem csak ezekkel lehet arbitrázst játszani. Tisztán a három kimenetelesekkel is, de kombinálva a kettőt szintén.

#3:

Teljesen igazad van, mivel nincsen benne rizikó, ki kell próbálni kis összeggel, aztán hogy az adott embernek érdemes-e folytatnia, majd a gyakorlatben kiderül.

Mint ahogy az arbitrázsnál a fogadó, a szoftver készítője is úgy gondolkodhat: a többször kicsi, az sokkal több, mint a kevésszer nagy. Valószínűleg a szoftvernél a jövedelem/munka aránya sokkal jobb, mint a fogadásnál. És ha pl. 3 hónapig nem fejleszt, "munka nélkül" is keres vele, míg a fogadásnál ez jövedelem kiesés.

#4:

Azzal a minimális programozói tudással én vitatkoznék. Hajlandó vagyok neked 1.000 EUR-t fizetni, ha írsz egy olyan tudású szoftvert, amilyet én használok. Nekem jó lenne, ha nem kellene havidíjat fizetnem... te pedig eladhatod másnak is. Mindenki jól jár. Várom, hogy kipróbálhassam.

Illetve hogy stílusban alkalmazkodjak az eredeti kérdéshez az lenne a felvetésem, hogy: Ha ez ilyen egyszerű, akkor miért nincs rengeteg jól használható arbitrázs szoftver a piacon? Pedig milyen sokat lehet vele keresni, hiszen a sok "balek" megveszi!

#9:

Én sem biztatok senkit hitelfelvételre. Főleg nem kipróbálás nélkül. De ha valaki képes egy TV-re hitelt felvenni havi vagy esetleg heti nagy kamatra, akkor ez jobb verzió, mert itt megkeresheti a hitel díját és még a TV árát is.

De!!! A módszer kicsiben történő letesztelése nélkül, hogy sikerül-e vele jól dolgozni, valóban nem ajánlom.

#10:

Az ilyen dolgokon nagyságrendileg kisebb a veszteség, mint a saját hülyeségből, nem odafigyelésből elkövetett hibákból. Pl. egy tizedesvessző elütése. És ráadásul védekezni is lehet ellene. Ésszel és nem kapzsi módon történő játékkal.

Inkább nyerek arbitrázzsal 100 Eurón 1-et sokszor és így lesz belőle biztosan 1.000, mint rizikosan felteszek az egyszeri 2-300 Eurós nyeremény reményében sokszor 10-et és azt folyamatsan elbukom. A vége nem kicsi mínusz lesz.

Ugye, azok közül akik ezt olvassák van olyan, aki így járt? Ha nincs, akkor bocs, valóban hülyeség az arbitrázzsal foglalkozni.

#11:

Elvileg... gyakorlatban ha jó szoftverrel és ha megfelelően nagy tőkével játszik valaki, nem kell folyamatosan figyelni a gépet. Illetve azzal arányos a jövedelem. Munkahelyeden hogy van ez? Persze, ha te szerencsés vagy, akkor talán munkával arányosan kapsz elegendően nagy fizetést, de az emberek többsége nem így van. A minimálbér eléréséhez egészen biztosan nem kell vele foglalkozni átlag 8 órát, de még a felét sem. És nincs főnök, szabad az időbeosztás, ha többet szeretnél keresni, többet dolgozol, ha éppen elég a kevesebb, akkor kihagyhatsz pár napot.

#12:

A hozzászólásodból az látszik, fogalmad sincs miről van szó. Ha kicsit utánanéztél volna, és nem csípőből tüzelsz mindenre, ami jobbnak tűnik, mint amit te ismersz, akkor nem írtál volna ilyet, mert: Pontosan ez a jó, ezért működik a módszer. Mert tiszta matematika.

#14:

Én ebben az esetben inkább ezt mondanám:

Fogadd el a tapasztalataidat, ne mások akár rossz, akár jó véleményét!

Mert biztosan nem működik úgy mindenkinek, ahogy szeretné. De ez nem a módszer hibája. Van, aki nem tud festeni, van aki nem tud autót vezetni...

#16:

Akkor inkább ne szólj hozzá, arra se érj rá!

Mindegy, hogy mit mondasz, jót vagy rosszat, de azt támaszd alá legalább icipici érvekkel.


Remélem mindenki megkapta a válaszát. Tudom, hogy most sokaknak beleléptem a lelkivilágába és jönnek majd a szebbnél szebb hozzászolások...

Mindenkinek és mindenre válaszolok azzal kapcsolatban, hogyan lehet keresni vele. De azt ne várja senki, hogy azt mondjam el, hogy miért nem működhet a módszer. Ezt én nem tudom, erről nincs tapasztalatom. Nem akarok senkit meggyőzni. Nem az én dolgom.


Az olyan jellegű kérdésekre, hogy mennyit lehet vele keresni, mennyi időt kell vele foglalkozni, mennyi pénz kell hozzá, nem lehet pontos válaszokat adni. Ez gyakorlatban derül ki. Mindenkinek más.

Ha ezekről a dolgokról szeretnél azért kicsit bővebb képet kapni, privátban tudok adni egy webcímet. Itt nem írhatom le, nem engedi a szabályzat.

2016. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17#

Nyugi nem leptel bele a lelki vilagomba.

En csak picit utanaolvastam, de nyitott vagyok valodi tapasztalatokra is. Megyenned hogy valaszolsz a kovetkezokre?

1. Pontosan miota jatszol arbitraz modszerrel? Kb hàny fogadást tettel mar igy?

2. Elofordult mar hogy az egyik kimenetelre tett fogadasod torlesre kerult?

Koszi

2016. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Na lett egy kis időm, leírom amiket angolul olvastam róla illetve amiket én gondolok:


1. Nagyon gyorsan kell megtenni mindkét tétet, mert előfordulhat, hogy az egyiket már megtetted, de a másikat törlik mire eljutnál odáig. Az arbitrazsra alkalmas fogadások 10 percig élnek kábé.

2. A gyorsaság miatt könnyen hibázhatsz. Tizedesvessző, számolás, mellékattintás és máris úszott egy csomó pénzed. De elég egy áramszünet vagy internet kimaradás vagy számítógéplefagyás is. Igen, lehet hogy kicsi az esélye, de mivel kicsi a profit és nagyon sokat kell fogadni hogy értelmes pénzed legyen, ez a kicsi esély szignifikánsan nő!

3. A fogadóirodák nem hülyék, van aki engedi az arbritázst, mert behoz új játékosokat akiken nyernek is később, de van aki tiltja. Figyelik egymás oddsait, nekik lófütty egy ilyen szoftver. Ezért van az, hogy törlik a fogadást vagy módosítják az oddsot mire te megtennéd a fogadásod másik párját...

4. A fogadóhelyek között utalgatni kell jelentős összegeket, ez is idő és odafigyelés igényes, de talán van ahol pénzbe is kerül.

5. Átlagos arbritázs profit 2%. Ha mondjuk beraksz 5 fogadóirodához 100-100ezer forintot, akkor egy sikeres fogadással nyersz 2000 Ft ot, ezért cserébe kell fizetned a szoftver díját, esetleges utalások díját és rohadt sok időt kell eltölteni vele, ráadásul még ott a rizikó hogy bukod az egészet figyelmetlenség miatt. Ha nyersz akkor kezdheted rendezgetni a soraid és utalhatod át a bukott számlára a nyerő számla összegből.

6. Limitálhatják a fogadásaid összegét a fogadóirodák, így a várható profit még kisebb lesz

7. A befektetett idő / várható profit / full bukás kockázat hármas rohadtul nem túl jó.

2016. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

volt még időm utánajárni és pl ilyen tapasztalatot is olvastam magyarul:


"egyszer előfordult, hogy egy tenisz meccsen az egyik játékos feladta és ezt a 2 iroda ahol fogadtam eltérően kezelte és emiatt elég sokat buktam.Peldaul vegyuk azt a szitut, h fogadsz, elkezdodik a merkozes es az eso miatt masnapra halasztjak a befejezest... Az egyik iroda void-kent kezeli es visszaadja a penzt 1.00-as oddsal... A masik viszont nem, mert 24 oran belul befejezik, es a jatekos veszit... Szopas"

"a gyakorlatban 98%, hogy mire leellenőrzöm az oddsot már meg is változott."

"A tétlimit: A problema akkor kezdodott, amikor cashoutoltam a nyeremenyt... Szepen kifizettek, aztan levettek a limitemet 50 USD-re... Komoly ervagas volt, de meg igy is egesz jol porgott a penz, majd a masodik cashout utan lekorlatoztak 20 USD-re.."

" erdemes atolvasni az irodak szabalyzatat, ezen belul is a ki-/befizetes lehetosegeit es koltsegeit... Ezek nagyon elteroek, es emiatt komoly osszegek mehetnek el az allando penzmozgatasra.."

"ha valaki belavag, akkor meg fogja tapasztalni, hogy nem olyan konnyu mint, amilyennek latszik... Kokemenyen meg kell dolgozni a penzert, es elsosorban rengeteg idot kell raaldozni..."

2016. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!